27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Rewolucja w pomocy społecznej: Warmia i Mazury inwestują w przyszłość społeczności lokalnych

WiadomościRewolucja w pomocy społecznej: Warmia i Mazury inwestują w przyszłość społeczności lokalnych

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie rozpoczyna proces aktualizacji danych na temat pomocy społecznej w regionie. Zwrócono się z prośbą do jednostek działających w tym obszarze, aby przekazały informacje zgodnie ze stanem na koniec 2023 roku.

reklama

Ośrodki pomocy społecznej, centra usług społecznych oraz powiatowe centra pomocy rodzinie do 26 stycznia 2024 roku mają obowiązek dostarczyć wymagane dane. Informacje te są niezbędne w celu skompletowania formularzy.

Inicjatywa wpisuje się w ramy szerszego projektu „Spójna Polityka Społeczna Warmii i Mazur”, który jest finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na lata 2021-2027. Projekt ten kładzie nacisk na Priorytet IV, który dotyczy spójności społecznej i zdrowia, w ramach którego wyodrębniono Działanie 04.13 na rzecz włączenia społecznego o wysokiej jakości.

reklama

Urząd Marszałkowski kładzie silny nacisk na potrzebę aktualizacji informacji, podkreślając, że jest to działanie kluczowe dla efektywnego i celowego rozwoju pomocy społecznej w regionie.

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paul Mark
24 grudnia 2023 08:43

Banda rudego ukrywa fakt że zgodziła się bezwarunkowo na import emigrantów. NA KTÓRYCH MAJĄ PRACOWAĆ POLACY,

Polecane