12 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Aneta Markowska objęła stanowisko Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie

OlsztynAneta Markowska objęła stanowisko Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie

W poniedziałek 19 lutego Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie (PCPR) w Olsztynie zyskało nową dyrektorkę. Aneta Markowska, która ma za sobą 21 lat pracy w tej instytucji, już w pierwszych dniach swojej kadencji spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony personelu oraz władz powiatu.

reklama

Starosta olsztyński Andrzej Abako wraz z wicestarostą Joanną Michalską-Redą osobiście złożyli gratulacje nowej dyrektorce. Podczas uroczystości, która odbyła się w gronie pracowników PCPR, życzyli Markowskiej, aby pod jej kompetentnym kierownictwem Centrum stało się wiodącą organizacją wsparcia dla osób znajdujących się w potrzebie. Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Grzegorz Drozdowski dołączył do gratulacji, reprezentując głosy rodzin zastępczych z regionu.

Aneta Markowska jest absolwentką Wydziału Nauki o Rodzinie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Do tej pory zarządzała zespołem wsparcia i poradnictwa specjalistycznego, a przez ostatnie 4 miesiące sprawowała również funkcję p.o. Dyrektora PCPR.

reklama

Nowa dyrektorka już zapowiedziała kontynuację misji PCPR z naciskiem na współpracę, życzliwość i pełne wykorzystanie potencjału pracowników. Jak sama przyznaje, inspirację czerpie z kontaktu z ludźmi, a odpoczynek znajduje w obcowaniu z przyrodą i podróżach z bliskimi.

Aneta Markowska z entuzjazmem przystępuje do realizacji zadań na nowym stanowisku. Społeczność z niecierpliwością oczekuje wyników jej pracy, które mają przyczynić się do rozwoju obszaru pomocy rodzinie. Zarówno koleżanki i koledzy z branży, jak i podopieczni PCPR są przekonani, że wybór był trafiony, a Markowska wykorzysta swoje doświadczenie do osiągnięcia znaczących sukcesów na stanowisku dyrektorki.

źródło: Powiat Olsztyński

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia