10 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Mazury będą gospodarzem pierwszego w Polsce festiwalu LGBTQ+ Summer Camp

WiadomościMazury będą gospodarzem pierwszego w Polsce festiwalu LGBTQ+ Summer Camp

W urokliwych zakątkach Mazur, pod 23 maja, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie skierowane do społeczności LGBTQ+ – pierwszy w Polsce festiwal o nazwie LGBTQ+ Summer Camp. Zostało to ogłoszone na profilu Facebook marszu równości w Olsztynie, przykuwając uwagę licznych internautów.

reklama

Organizatorzy obiecują, że wydarzenie będzie miało charakter festiwalowy z bogatym programem kreatywno-rozwojowym. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko do świętowania swojej tożsamości, ale również do uczestnictwa w różnorodnych warsztatach i aktywnościach. Zaplanowano dwie sceny muzyczne, na których wystąpią artyści wspierający społeczność LGBTQ+.

reklama

Jednym z najbardziej wyczekiwanych elementów programu są warsztaty kreatywne prowadzone przez znane osoby związane z tematyką LGBTQ+. Wśród gości specjalnych znajdują się Jędrzej i Bruno z programu “Love Never Lies”, a także Ania i Paulina z drugiej edycji tego show. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli szansę spotkać się z Kubą Cheer, znanym z branży beauty, oraz JKO tattoo, oferującym możliwość wykonania tatuażu w bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni.

Organizatorzy LGBTQ+ Summer Camp podkreślają, że priorytetem jest stworzenie przestrzeni, w której każdy może czuć się równy i akceptowany. Wydarzenie ma na celu promowanie wartości takich jak równość, akceptacja i miłość, które są kluczowe dla społeczności LGBTQ+.

Informacje o tym, jak zapisać się na festiwal, zostały umieszczone w komentarzu pod ogłoszeniem na Facebooku. Organizatorzy zachęcają zainteresowanych do szybkiego zgłaszania się, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

reklama

LGBTQ+ Summer Camp zapowiada się jako przełomowe wydarzenie, które nie tylko umożliwi świętowanie tożsamości i różnorodności, ale również pozwoli na rozwijanie kreatywności i nawiązywanie nowych znajomości w przyjaznej i wspierającej atmosferze. To nie tylko festiwal, ale także okazja do pokazania, że miłość i akceptacja mogą tworzyć przestrzeń wolną od uprzedzeń, gdzie każdy może czuć się sobą.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Oko
16 lutego 2024 19:30

Porażka !!!!!!!!!!!!

tiaa
16 lutego 2024 17:56

wy….ać pdfy

Polecane
Ogłoszenia