3 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

Niezwykła historia. Łabędź z listem miłosnym przemierzył 900 km przez Bałtyk

WiadomościNiezwykła historia. Łabędź z listem miłosnym przemierzył 900 km przez Bałtyk

Niezwykłe znalezisko w lesie Nadleśnictwa Parciaki stało się dowodem na to, że miłość naprawdę nie zna granic. Syn jednego z leśniczych, spacerując po lesie, natknął się na niecodzienny widok: balon w kształcie łabędzia, zahaczony o gałęzie drzewa i do niego przyczepiona kartka w języku szwedzkim.

reklama

Na dołączonej do balonu kartce znalazł się list od Anton & Mia, nowożeńców, którzy postanowili w nietypowy sposób podzielić się swoją miłością z całym światem. “Hej! Cieszę się, że to właśnie Ty mnie znalazłeś. Ten list wysyłamy tym balonem w dniu naszego ślubu 16 czerwca 2022. Chcemy dzielić się naszą miłością tego dnia. Więc jeśli znalazłeś ten balon, odezwij się do nas. Wyślemy prezent jako podziękowanie” – brzmiało ich miłosne przesłanie.

Przy dobrych wiatrach, balon w kształcie łabędzia przebył około 900 km, pokonując cały Bałtyk, by wylądować w lesie nadleśnictwa Parciaki. To niezwykłe, że miłosna wiadomość mogła pokonać tak długą drogę i dotrzeć do zupełnie obcej osoby.

reklama

Pracownicy nadleśnictwa, poruszeni historią, postanowili skontaktować się z parą młodą, by opowiedzieć o znalezisku. Reakcja Anton & Mia była pełna zdumienia i radości. Podzielili się oni z nadleśnictwem zdjęciami z ich ślubu, na których widoczny jest moment wypuszczenia balonu w niebo. Życzymy Anton & Mia wszystkiego najlepszego i cieszymy się razem z nimi, że misja łabędzia zakończyła się sukcesem.

źródło:  Nadleśnictwo Parciaki, fot.  Nadleśnictwo Parciaki

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia