3 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

Kanał Zero. Gwiazdy YouTube’a rozmawiają o Olsztynie

OlsztynKanał Zero. Gwiazdy YouTube'a rozmawiają o Olsztynie

W lutym tego roku na YouTube zadebiutował “Kanał Zero”, projekt założony przez znanego na platformie Krzysztofa Stanowskiego. Dołączyła do niego barwna obsada, wśród której znalazła się Izabella Krzan, pochodząca z Olsztyna modelka i prezenterka. Pierwsze wydanie programu, które prowadziła wspólnie z Jackiem Granieckim, znanym jako Tede, przyniosło wiele interesujących dyskusji, w tym na temat miasta Olsztyn.

reklama

Olsztyn w oczach gości “Kanału Zero”

Podczas transmisji na żywo, która składała się z kilku segmentów i gości, ostatnim z zaproszonych był Kamil Gapiński, dziennikarz sportowy znany ze współpracy z Krzysztofem Stanowskim w Kanale Sportowym. Dyskusja dotycząca sportu szybko przerodziła się w ogólną rozmowę o Olsztynie, podczas której “Gapek” wyraził swoje uznanie dla stolicy Warmii i Mazur, nazywając ją jednym z najlepszych miejsc do życia w Polsce. Izabella Krzan, przytakując, zwróciła uwagę na jeden znaczący problem miasta – zły stan dróg i liczne remonty.

Ciekawostki o Olsztynie

Podczas dyskusji padła nieścisłość dotycząca liczby jezior w Olsztynie. Izabella Krzan wspomniała o jedenastu jeziorach, natomiast komentujący szybko sprostowali, że w mieście znajduje się 16 jezior. Obie liczby mogą być uznane za prawidłowe, zależnie od tego, jak liczymy – 16 jezior znajduje się w granicach miasta, a 11 w jego stricte administracyjnych granicach.

reklama

Sportowe związki Olsztyna

Gapiński poruszył także temat relacji między olsztyńskim klubem piłkarskim a Wisłą Płock, zaznaczając, że kluby te utrzymują przyjacielskie stosunki. Izabella Krzan, cytując przyśpiewkę kibiców Stomilu Olsztyn, przyznała jednocześnie, że nigdy nie była na meczu, tłumacząc to stanem stadionu. W dyskusji pojawił się także komentarz na temat porównania stadionu do boisk typu Orlik, na co Krzan odpowiedziała, że “Orlik wygląda lepiej“.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Polecane
Ogłoszenia