11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Izabella Krzan z Olsztyna ma nową pracę. Oto czym się teraz będzie zajmowała

OlsztynIzabella Krzan z Olsztyna ma nową pracę. Oto czym się teraz będzie...

Izabella Krzan, znana z prowadzenia programu “Pytanie na śniadanie” na antenie TVP 2, dołącza do grona twarzy nowego projektu Krzysztofa Stanowskiego – “Kanału Zero”. Po zmianach w Telewizji Polskiej, które zmusiły ją oraz innych prezenterów do rozstania się z “PnŚ”, Krzan szybko znalazła nowe zawodowe wyzwanie. Jej nową rolą będzie prowadzenie poranków w ramach internetowego kanału, który ma być innowacyjnym połączeniem różnych dziedzin i osobowości medialnych.

reklama

Znane twarze “Kanału Zero”

Projekt “Kanału Zero” zgromadził wokół siebie imponującą listę znanych osobowości z różnych środowisk. Obok Izabelli Krzan, widzowie będą mogli śledzić treści tworzone przez takie gwiazdy jak Kacper Ruciński, Robert Mazurek, Tomasz Rożek, Marcin Matczak, Bogusław Leśnodorski, Jarosław Wolski, Maciej Dąbrowski (Człowiek Warga), Robert Gwiazdowski, Tomasz Raczek, Marcin Meller, czy Rafał Zaorski. Dzięki tak zróżnicowanemu składowi “Kanał Zero” zapowiada się jako miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od zainteresowań.

reklama

Nowe wyzwania dla Krzan

Przejście Izabelli Krzan z tradycyjnej telewizji do internetu jest krokiem, który wiele znanych twarzy mediów decyduje się podjąć w obliczu zmieniającego się rynku medialnego. Jej doświadczenie w prowadzeniu programów na żywo z pewnością przyczyni się do sukcesu “Kanału Zero”.

“Kanał Zero” oficjalnie rozpoczyna swoją działalność 1 lutego, zapowiadając na start wywiad na żywo z Krzysztofem Stanowskim.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ostatnio
1 lutego 2024 14:12

Komuchy wywaliły wszystkich nawet sierocki nie przeszedł kwalifikacji.

Polecane
Ogłoszenia