3 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

Rolnicy planują zablokować centrum logistyczne Biedronki pod Olsztynem

OlsztynRolnicy planują zablokować centrum logistyczne Biedronki pod Olsztynem

W związku z trwającymi w całej Polsce protestami rolników Michał Kontraktowicz, wójt gminy Stawiguda, przekazał mieszkańcom ważne informacje dotyczące nadchodzących wydarzeń, które mogą wpłynąć na codzienne życie w gminie. Jak poinformował wójt, gmina Stawiguda do tej pory nie odczuwała bezpośrednio skutków protestów. Jednak sytuacja ma się zmienić w najbliższym czasie.

reklama

We wtorek 13 lutego 2024 roku Michał Kontraktowicz otrzymał zawiadomienie o planowanej w przyszłym tygodniu blokadzie centrum logistycznego Biedronka. Blokada ta jest częścią większych protestów, które mają miejsce na terenie całego kraju.

reklama

Wójt gminy Stawiguda zwrócił się do mieszkańców z prośbą o przygotowanie się na ewentualne utrudnienia, które mogą wyniknąć z zaplanowanej akcji. Podkreślił pełne zrozumienie dla postulatów protestujących i jednocześnie wyraził troskę o codzienne potrzeby mieszkańców gminy.

Michał Kontraktowicz zapowiedział również swoje zaangażowanie w organizację spotkania z przedstawicielami protestujących rolników oraz innymi zainteresowanymi stronami. Celem tego spotkania będzie przedstawienie racji i oczekiwań obu stron, a także doprowadzenie do szybkiego porozumienia, które zminimalizuje negatywne skutki protestu dla mieszkańców gminy Stawiguda.

Wójt wyraził nadzieję na konstruktywny dialog i szybkie znalezienie rozwiązania, które będzie satysfakcjonujące dla wszystkich zaangażowanych stron.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

Polecane
Ogłoszenia