12 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Pożegnanie z mundurem po 33 latach służby. Olsztyński policjant przechodzi na emeryturę

OlsztynPożegnanie z mundurem po 33 latach służby. Olsztyński policjant przechodzi na emeryturę

Po 33 latach pełnej wyzwań służby asp. sztab. Maciej Zaremba z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie podjął decyzję o przejściu na emeryturę. Zapamiętany przez kolegów i koleżanki jako człowiek życzliwy i pomocny, Zaremba zakończył swoją zawodową drogę w pionie prewencji.

reklama

Karierę w mundurze rozpoczął w 1991 roku i przez cały okres służby związany był z olsztyńskim oddziałem. Swój ostatni dzień pracy funkcjonariusz spędził w otoczeniu najbliższych współpracowników z Wydziału Zabezpieczenia Miasta, którzy zdecydowali się uczcić jego odejście.

Uroczyste pożegnanie odbyło się w poniedziałek 12 lutego 2024 roku i było pełne serdecznych wyrazów wdzięczności, za jego 3 dekady zaangażowania w służbę. Komenda Miejska Policji w Olsztynie z żalem żegna się z tak cenionym pracownikiem, podkreślając jego profesjonalizm oraz osobisty wkład w bezpieczeństwo mieszkańców miasta.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marek
14 lutego 2024 15:34

Wielki Szacunek i Uznanie. Kto nie pracował nigdy w Policji, a tym bardziej na ulicy nie zrozumie tej ciężkiej służby. Wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń. Powodzenia dla Pana Policjanta.

Tedla
14 lutego 2024 23:32

ooooo matko aż mnie zaczęło dzierżyć. Wiele ludzi tak przechodzi na emerytury. Dlaczego o nich nie piszecie?

Polecane
Ogłoszenia