3 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Policjanci z Wydziału Zabezpieczenia Miasta w Olsztynie zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę

OlsztynPolicjanci z Wydziału Zabezpieczenia Miasta w Olsztynie zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę

Policjanci z Wydziału Zabezpieczenia Miasta w Olsztynie zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który usiłował ukraść katalizator z samochodu. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Do zatrzymania przyczynił się świadek, który wezwał na miejsce służby.

reklama

Zgłoszenie o próbie kradzieży

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał w czwartek (16.02.2023) zgłoszenie o próbie kradzieży katalizatora. Świadek zauważył podejrzanie zachowującego się mężczyznę na jednym z olsztyńskich parkingów. Mężczyzna miał się kłaść pod jednym z aut. Na miejsce udały się służby i zastały go w pobliżu osobowego opla. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął zachowywać się nerwowo.

Jak się okazało, był to 38-letni mieszkaniec powiatu ostródzkiego. W pojeździe, którym się poruszał, funkcjonariusze odnaleźli przedmioty oraz narzędzia, które mogły służyć do popełnienia przestępstwa. Samochód, pod którym mężczyzna był widziany, miał uszkodzony układ wydechowy.

reklama

Mężczyzna trafił do aresztu

38-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Przedstawiono mu zarzut usiłowania kradzieży.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
OKO
22 lutego 2023 11:56

niech odpowiadają ci, którzy to skupują, bo tu jest patologia i zachęta dla meneli różnej maści!

Polecane
Ogłoszenia