3 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

Do olsztyńskiego ratusza wrócił kącik dla dzieci

OlsztynDo olsztyńskiego ratusza wrócił kącik dla dzieci

Urząd Miasta z radością ogłosił, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią swoją działalność wznowił specjalny kącik dla najmłodszych. Specjalnie zorganizowane miejsce umożliwia dzieciom bezpieczne spędzenie czasu, gdy ich rodzice zajęci będą załatwianiem formalności urzędowych. Przyjazną przestrzeń dla najmłodszych udostępniono na parterze ratusza przy pl. Jana Pawła II 1.

reklama

Kącik wyposażony jest w odpowiednio przystosowane meble, kolorowanki, edukacyjne zabawki oraz tablicę do rysowania. Całość tworzy przyjazne otoczenie dla dzieci. Beata Czarnowska z Urzędu Miasta Olsztyna podkreśla, że: „Wybraliśmy lokalizację w pobliżu pokoi, w których m.in. wydajemy dowody osobiste. Tutaj mieszkańcy najczęściej załatwiają urzędowe sprawy”.

Obecnie w budynku ratusza znajdują się dwa takie miejsca – obok wspomnianego kącika na parterze, drugi usytuowany jest w sali obsługi klienta. Warto dodać, że w tym samym miejscu znajduje się również przewijak dla dzieci, co stanowi dodatkową wygodę dla młodych rodziców.

reklama

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Polecane
Ogłoszenia