22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Prezes PZPN dyskutuje w Olsztynie o przyszłości piłki nożnej z lokalnymi działaczami

OlsztynPrezes PZPN dyskutuje w Olsztynie o przyszłości piłki nożnej z lokalnymi działaczami

Cezary Kulesza, szef Polskiego Związku Piłki Nożnej, kontynuował swoją podróż po Polsce, odwiedzając Olsztyn (6 lutego) jako część serii wizyt w każdym województwie. Wcześniej odwiedził już wiele regionów, w tym śląskie, małopolskie i mazowieckie, a teraz skupił się na Warmii i Mazurach.

reklama

Pobyt w Olsztynie rozpoczął od spotkania z działaczami miejscowego Stomilu i spaceru po Stadionie Miejskim, gdzie podzielił się wspomnieniami z 1989 roku, kiedy to grał na tym obiekcie w finale Pucharu Polski. Następnie odwiedził siedzibę Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie spotkał się z lokalnymi działaczami piłkarskimi, omawiając szereg istotnych kwestii dla rozwoju piłki nożnej na szczeblu regionalnym i krajowym.

Podczas spotkań poruszono tematy przekazywania środków finansowych dla klubów, infrastruktury stadionowej, scoutingu młodych talentów, poziomu wychowania fizycznego w szkołach, a także zmian w zasadach licencyjnych i organizacji rozgrywek. Prezes Kulesza zaprezentował również osiągnięcia PZPN w ciągu ostatnich 2,5 roku i wysłuchał problemów oraz wniosków zgłaszanych przez przedstawicieli lokalnej piłki.

reklama

Wizyta podkreśliła zaangażowanie PZPN w rozwój piłki nożnej na wszystkich poziomach oraz potrzebę bezpośredniego dialogu z klubami i działaczami w całym kraju.

źródło: PZPN

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Oko
8 lutego 2024 18:57

Wyglądają jak gang Olsena :)))

ehhhhh
8 lutego 2024 15:47

Ciekawe ile alko przy tym pójdzie

Polecane