22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Sensacyjna decyzja Orlenu w sprawie Stomilu! Prezes Daniel Obajtek w Olsztynie

OlsztynSensacyjna decyzja Orlenu w sprawie Stomilu! Prezes Daniel Obajtek w Olsztynie

Na dzisiejszej konferencji prasowej, której uczestniczyli Tomasz Żukowski, Daniel Obajtek (Prezes PKN Orlen) oraz Norbert Maliszewski, ogłoszono, że Stomil Olsztyn, klub piłkarski z długą historią, który od dawna zmagał się z problemami finansowymi, otrzymał strategicznego sponsora. Firma Energa z Grupy Orlen, znaczący gracz w branży energetycznej, postanowiła wesprzeć klub, co otwiera nowe możliwości dla jego przyszłości.

reklama

“To jest historyczna chwila”, powiedział Tomasz Żukowski. “Nie byłoby nas tutaj, gdyby nie praca wielu osób. Jedną z nich jest Pan Minister Norbert Maliszewski, który zaangażował się w pomoc Stomilowi. Dziękuję bardzo Panu Prezesowi Danielowi Obajtkowi, że zgodził się wesprzeć Stomil Olsztyn.

Sensacyjna decyzja Orlenu w sprawie Stomilu! Prezes Daniel Obajtek w Olsztynie sport Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

Współpraca z Energą zapewne odmieni losy Stomilu, otwierając nowe drzwi dla klubu, który od wielu lat szuka stabilizacji. Awans do I ligi, który do tej pory wydawał się niemożliwy, teraz staje się realnym celem na nowy sezon.

reklama

Daniel Obajtek, Prezes PKN Orlen, podkreślił zaangażowanie firmy w sport i lokalne społeczności: “Jesteśmy dumni, że możemy wesprzeć Stomil i pomóc mu dążyć do osiągnięcia sukcesów. Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie korzyści nie tylko klubowi, ale również społeczności olsztyńskiej.

Ogłoszenie to jest mile widziane przez fanów klubu, którzy od dawna czekali na dobre wiadomości. Przyjęcie Energi jako sponsora strategicznego to olbrzymi krok naprzód dla Stomilu Olsztyn i może oznaczać początek nowego, pomyślnego rozdziału w historii klubu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

25 KOMENTARZY

25 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
zbibi
30 czerwca 2023 22:53

Jak można tak nisko upaść, aby brać kasę od pisowców rozdających nie swoją kasę, którzy za niedługo pójdą do pierdla. A kasa wpakowana w Stomil, będzie musiała być zwrócona – a to będzie upadłość klubu Stomil

Kibic Stomilu
16 czerwca 2023 17:16

Ja się cieszę, że trafił się taki sponsor. Nie rozumiem Waszego hejtu. Nie wiem, jakby tam stał zamiast Prezesa Obajtka Waldemar Pawlak, albo nie daj Panie – Pasłąwska to byłoby dla Was dobrze. Naprawdę potrzebne te wredne wpisy?

Polecane
Ogłoszenia