4 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

Szansa na własne M. Olsztyn wystawia na sprzedaż mieszkania i działki!

OlsztynSzansa na własne M. Olsztyn wystawia na sprzedaż mieszkania i działki!

Urząd Miasta Olsztyna ogłosił przetargi na sprzedaż mieszkań i działek, które odbędą się w lutym tego roku. To szansa dla zainteresowanych na zakup nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach i przystępnych cenach. Sprzedaż dotyczy zarówno mieszkań, jak i działek, co stanowi unikalną okazję dla potencjalnych inwestorów oraz osób poszukujących miejsca do zamieszkania.

reklama

Szczegóły oferty

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami przygotował ofertę, która obejmuje cztery lokale mieszkalne oraz trzy działki. Mieszkania znajdują się w dogodnych lokalizacjach na terenie miasta:

  • ul. Sienkiewicza 1A m. 3,
  • ul. Kolejowa 15 m. 10,
  • al. Przyjaciół 44 m. 2,
  • ul. Kościuszki 61 m. 19.

Działki przeznaczone pod zabudowę znajdują się przy ulicach:

reklama
  • Lubelska,
  • Czarnieckiego,
  • Zientary-Malewskiej.

Terminy i warunki przetargów

Przetarg na zakup mieszkań zaplanowano na 16 lutego, działki – na 23 lutego. Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Olsztyna, pl. Jana Pawła II 1, w sali 219, II piętro. Ceny wywoławcze zostały ustalone na poziomie atrakcyjnym dla kupujących. Jako przykład, mieszkanie przy ul. Sienkiewicza, o powierzchni 82,10 m², ma cenę wywoławczą 380 tys. zł, z czego cena samego lokalu to 363 tys. zł. Działka przy ul. Zientary-Malewskiej, o powierzchni 622 m², przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami, została wyceniona na 490 tys. zł.

Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości mogą znaleźć więcej informacji, w tym szczegółowe warunki przetargu i ceny wywoławcze, w Biuletynie Informacji Publicznej.

źródło: Urząd Miasta Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Arbuz
7 lutego 2024 12:51

Cena tego mieszkania o pow. 82m2 jest taka średnio atrakcyjna. Pozostałe 3 mieszkania to klitki po 30m2. Zapewne wszystko w stanie agonalnym.

kizior
7 lutego 2024 16:58

coz za okazja, gdybym mial miliony to bym kupil

Polecane
Ogłoszenia