6 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Niskie koszty zakupu i dogodna lokalizacja – powstaje elitarne osiedle

W Olsztynie niemożliwe stało się możliwe za sprawą prężnych i dynamicznych działań inwestora, pasji i zaangażowania Uniwersyteckiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz rzetelnego i odpowiedzialnego wykonawcy. O czym mowa? Oczywiście o niebywale ciekawym zamierzeniu budowlanym, Osiedlu Platinium, które zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o młodych, aktywnych zawodowo osobach oraz rodzinach z dziećmi, poszukujących dogodnego miejsca do życia w najwyższym standardzie. Łącznie stanie na nim sześć budynków – dwa z nich będą dwuklatkowe i cztery jednoklatkowe.

Mieszkanie na Osiedlu Platinium to szereg zalet, z których najważniejsze to:

  • lokalizacja, dzięki której możliwy jest szybki i łatwy dojazd do Kortowa oraz centrum miasta, co pozwala zaoszczędzić czas w godzinach szczytu komunikacyjnego. Bliskość przystanku autobusowego i tramwajowego pozwala na uniezależnienie się od własnego środka transportu;
  • znajdujące się w pobliżu zaplecze handlowo-usługowe;
  • bliskość natury – las, jezioro Bartąg, sieć tras spacerowych i rowerowych pozwala na relaks i wytchnienie w dowolnym momencie i umożliwia codzienne sycenie wzroku malowniczymi widokami, natomiast miłośnicy sportów zimowych będą mogli korzystać z położonego w pobliżu wyciągu Kartasiówka.

Najważniejszy jest jednak fakt, iż zadbano przed wszystkim o komfort i bezpieczeństwo osiedla. Tereny zielone zostały starannie zaprojektowane, znajdą się też miejsca spacerowe dla wszystkich mieszkańców oraz place gier i zabaw dla najmłodszych, a także boisko. Nie zapomniano również o właścicielach czworonogów, dla których powstaną ścieżki spacerowe.

Kolejna niezwykle ważna zaleta to maksymalna wygoda i funkcjonalność wnętrz. Duże okna oraz przestronne balkony spowodują, że mieszkania będą doskonale doświetlone. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców wszystkie budynki wyposażone zostaną w windy. Oprócz nich każdy budynek posiada dwa wejścia – jedno od strony parkingu, drugie terenów zielonych. Standard wykończenia budynku także jest ponadprzeciętny, balkony wykonane z elementów nierdzewnych, cokoły z płytek klinkierowych, bramy garażowe automatycznie otwierane.

Nie trzeba zatem nikogo przekonywać, że jest to jedna z większych inwestycji w Olsztynie, której realizacja zakończy się w grudniu 2017 r., a już teraz ponad 80% mieszkań znalazło swoich szczęśliwych nabywców.

Dla tych, którzy się pospieszą, znajdą się jeszcze ciekawe propozycje, w tym ostatnie już, limitowane, najbardziej atrakcyjne i pożądane mieszkania dwupoziomowe o powierzchni od kilkudziesięciu do ponad 100 m2 – piękne, przestronne, nadzwyczaj funkcjonalne oraz gwarantujące widoki, jakich nie znajdą Państwo nigdzie indziej. Wszystko to w niewiarygodnie niskiej cenie – jedyne 3 500 zł za m2. Nie dziwi zatem fakt, że cieszą się aż takim zainteresowaniem i stanowią łakomy kąsek dla osób spragnionych życia w mieszkaniu o podwyższonym standardzie.

Niskie koszty zakupu i dogodna lokalizacja – powstaje elitarne osiedle Artykuł sponsorowany, Olsztyn, WiadomościDodatkowo w biurze sprzedaży klient otrzyma kompleksową poradę oraz pomoc w podjęciu decyzji o sposobie finansowania zakupu własnego gniazdka, pracownicy zajmą się również przygotowaniem wszystkich koniecznych dokumentów. Idealna opcja dla osób z gotówką to zakup za środki własne, jednak klienci mogą skorzystać zarówno z kredytów mieszkaniowych, jak i programu Mieszkanie dla Młodych. Biuro sprzedaży współpracuje ze wszystkimi bankami, aby zagwarantować najkorzystniejsze warunki finansowania.

Bezsprzecznie Osiedle Platinium to doskonała alternatywa dla osób lubiących przestrzeń, ciszę, spokój i kontakt z naturą, a jednocześnie pragnących żyć blisko miasta i niemających zamiaru znosić wielu niedogodności związanych z dojazdami oraz mieszkaniem w domkach czy szeregowcach.

A zatem czy na rynku nieruchomości zdominowanym przez deweloperów spółdzielnie mieszkaniowe mogą znaleźć swoje miejsce? Naszym zdaniem jest na to duża szansa, właśnie dzięki takim inicjatywom jak Osiedle Platinum. Zapraszamy na stronę Spółdzielni, gdzie z lotu ptaka mogą Państwo obejrzeć nasze osiedle.

Biuro na placu budowy: ul. Bartąska, Olsztyn
Pon. – Pt. 09:00 17:00 Sob. 09:00 14:00
Wioletta Kulgajuk: +48 518-945-575, w.kulgajuk@osiedleplatinium.pl
Izabela Sobota: +48 518-945-595, i.sobota@osiedleplatinium.pl
www.osiedleplatinium.pl