4 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024

Festiwal pizzy w Olsztynie. Zaczyna się w San Giovanni i trwa cały luty! “Jesz ile chcesz”

Pizzeria San Giovanni ma dla Was promocję z prawdziwego zdarzenia i jeżeli marzyliście, żeby zajeść się pizzą na śmierć, to jest ku temu okazja.

Już od pierwszego lutego czeka nas prawdziwa, kulinarna gratka, staromiejska pizzeria San Giovanni, uruchamia promocję. Otóż za 49,9 zł możecie zamawiać dowolną liczbę kawałków pizzy i jeść do upadłego.

A będzie co jeść, bo wybór pizz jest ogromny! Wszystkich rodzajów jest aż czterdzieści! I naprawdę trzeba być wybrednym, bo w San Giovanni potrafią zaskoczyć. W ich pizzach znajdziecie najwymyślniejsze składniki: od oscypka po mięso bolognese. Również miłośnicy diety wegetariańskiej znajdą tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Bez wątpienia każdy odnajdzie pozycję dopasowaną do swoich preferencji. To, co wyróżnia pizzę przygotowywaną w San Giovanni to także ciasto, przygotowane na bazie włoskiej receptury, opracowanej w Kampanii.

Jakby tego było mało za 9,9 zł, pijesz do woli w ramach „wielkiej dolewki”. Jak łatwo zatem policzyć za 59,8 zł możesz najeść się w pizzerii do syta. Promocja dotyczy oczywiście oferty w lokalu i dla jednej osoby.

Pizzeria San Giovanni jest prowadzona przez miłośników kuchni włoskiej, którzy postanowili osiąść na Warmii. Właściciele rozbudowali w Warszawie sieć pizzerii i postanowili podbić Olsztyn. I robią to z ogromnym sukcesem, bo Olsztynianom zasmakowała pizza serwowana w San Giovanni.

Przez cały luty w Pizzerii San Giovanni na Starym Mieście trwa festiwal pizzy “Jedz, ile dusza zapragnie”.

WIELKA PROMOCJA:

Miesiąc pizzy w San Giovanni. Jesz, ile chcesz!

Czas:

1-29.02.2024

Miejsce:

Pizzeria San Giovanni

ul. Kołłątaja 19, Olsztyn (Stare Miasto)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek 11-22
Piątek – Sobota 12-23
Niedziela 12-22

Telefon:

89 333 50 10

Menu:

www.pizzeriasangiovanni.pl