10 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Od redakcji do dyrekcji. Nowa twarz na czele TVP3 Olsztyn

OlsztynOd redakcji do dyrekcji. Nowa twarz na czele TVP3 Olsztyn

TVP3 Olsztyn ogłosiło powołanie nowego dyrektora. Funkcję tę objęła Magdalena Golińska-Konecko, która ma doświadczenie jako dziennikarka telewizyjna oraz jest wykładowczynią na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

reklama

Na początku stycznia doszło do zmiany na stanowisku dyrektora olsztyńskiego oddziału Telewizji Polskiej – Paweł Warot został odwołany przez nowe władze TVP. Tymczasowo obowiązki dyrektora przejął Roman Bodnar, również dziennikarz telewizyjny. Jednak wczoraj zarząd TVP ogłosił, że kierownictwo oddziału przejmie Magdalena Golińska-Konecko.

Magdalena Golińska-Konecko wcześniej pracowała jako dziennikarka w olsztyńskim oddziale Telewizji Polskiej od 2001 do 2016 roku, gdzie zajmowała się prezentacją i produkcją programów informacyjnych, a także prowadzeniem programów “Okaż serce” i “Uniwersyteckie klimaty”. Po odejściu z TVP Golińska-Konecko pracowała w innych stacjach telewizyjnych, w tym w internetowej telewizji ReTV i Telewizji Kopernik. Jest również wykładowczynią na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, gdzie w 2016 roku obroniła doktorat na temat serwisów informacyjnych w TVP Olsztyn.

reklama

źródło: Radio Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paul Mark
30 stycznia 2024 13:59

Kolaboranci się zawsze znajdą, Tak było za niemca sowieta czy jaruzela. Tylko jak później z tą twarzą pokazać się uczciwym ludziom ?

Polecane
Ogłoszenia