6 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Niezwykły ślub w szpitalu. Miłość silniejsza niż przeciwności

OlsztynNiezwykły ślub w szpitalu. Miłość silniejsza niż przeciwności

W nietypowej scenerii oddziału chirurgii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie odbył się wyjątkowy ślub. Mariusz Kwas i Jolanta Brzozowska, para narzeczonych, zdecydowali się złączyć węzłem małżeńskim właśnie w tym miejscu, co było decyzją podyktowaną nagłymi problemami zdrowotnymi Mariusza.

reklama

Mariusz, który niespodziewanie trafił do szpitala, stanął przed wyborem przełożenia długo oczekiwanego ślubu czy też dostosowania się do nowej rzeczywistości. “Mieliśmy już zaplanowany termin w urzędzie, ale ponieważ znalazłem się w szpitalu, zdecydowaliśmy się tutaj wziąć ślub”, wyjaśnił. Jego narzeczona, Jolanta, nie zawahała się ani chwili, by wspierać jego decyzję, pokazując, że miłość i wsparcie są silniejsze niż konwenanse i tradycyjne uroczystości ślubne.

reklama

Magdalena Bauer-Rojna, kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego w Olsztynie, wyraziła, że udzielanie ślubów w szpitalach, hospicjach czy więzieniach nie jest dla niej niczym niezwykłym. Obecność rodziny, świadków oraz pracowników oddziału, którzy stali się na chwilę gośćmi tego wyjątkowego wydarzenia, dodała ceremonii wyjątkowego charakteru. Emocje i życzenia towarzyszyły młodej parze również ze strony personelu medycznego. Joanna Mikulewicz, pielęgniarka oddziałowa, oraz dr Piotr Malinowski, ordynator oddziału chirurgii naczyniowej, złożyli życzenia i wręczyli upominki.

Ślub Mariusza i Jolanty stał się nie tylko wyrazem ich miłości, ale również symbolem nadziei i siły, jaką daje wsparcie bliskich w trudnych chwilach. Ten niezwykły dzień udowadnia, że miłość i determinacja mogą przezwyciężyć nawet najtrudniejsze przeszkody.

źródło: WSS w Olsztynie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia