6 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Ostatnie kortowiadowe ogłoszenie w tym roku – „Dziewczyna Pop” ponownie wystąpi w Kortowie!

OlsztynOstatnie kortowiadowe ogłoszenie w tym roku – „Dziewczyna Pop” ponownie wystąpi w...

Choć to dopiero końcówka 2023 roku, to o Kortowiadzie 2024 wiemy już wiele. Studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego świętować będą od 22 do 25 maja, a motywem przewodnim 63. edycji Olsztyńskich Juwenaliów będzie przyszłość. Jak dotąd potwierdzono występy takich gwiazd, jak Wilki, Margaret, Dwa Sławy x Mielzky x Pers, Lordofon oraz PRO8L3M!

reklama

Kolejna świetna wokalistka dołącza do składu koncertowego

Przyszedł czas na odkrycie kolejnej karty, czyli ujawnienie następnego artysty tej wyjątkowej imprezy. Na kortowskiej scenie wystąpi Daria Zawiałow – niezwykle utalentowana wokalistka, jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej, a także autorka tekstów i kompozytorka. Na scenie jest wulkanem energii, a jej utwory grane są przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów. Na koncie ma cztery świetne albumy i setki widowiskowych koncertów. Rok 2023 to nowy rozdział w jej twórczości, a już w maju 2024 usłyszymy ją ponownie na olsztyńskiej scenie!

reklama

To ostatnie tegoroczne ogłoszenie

Zgodnie z zapowiedziami organizatorzy ujawniają kolejnych artystów co dwa tygodnie, zatem następnych informacji można wypatrywać już w nowym roku – dokładnie 2 stycznia o 12:00.

Dostępne są karnety i kortowiadowy merch

reklama

Obecnie w sprzedaży jest druga pula karnetów, którą zainteresowani mogą kupić na stronie www.bilety.kortowiada.pl. W sklepie internetowym kortowo.store pojawiły się także wyjątkowe koszulki, bluzy i gadżety z festiwalowym merchem, które nawiązują do tegorocznego motywu przewodniego, czyli przyszłości.

Patron medialny nad wydarzeniem objęli: Eska, Eska Rock, Radio UWM FM, Wirtualna Polska, CGM, dlaStudenta.pl, TKO, Olsztyn.com.pl, ukiel.info, Gazeta Olsztyńska, Magazyn Going.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kacper Z Bart
20 grudnia 2023 10:42

Na taką impreze polecam narkotyki od: Marcina Wilewskiego i Mariki Osak z Królowej Jadwigi 8 lub Dariusza Opalińskiego z Barcza 37, Muszaki 34 albo Michała Olików z Murzynowskiego 1 również Adek Szymański z Zachodniej 1 daje rade.

Polecane
Ogłoszenia