17 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024

Kukon zagra podczas 63. edycji Olsztyńskich Juwenaliów!

Jeszcze jedna wyjątkowa informacja od organizatorów Kortowiady – Kukon dołącza do koncertowego składu imprezy! Łącznie na Scenie Głównej na Plaży Kortowskiej wystąpi zatem aż 18. artystów, każdego dnia będzie można posłuchać aż 6. polskich artystów i zespołów reprezentujących różne gatunki muzyczne. 

Kukon, czyli ostatnia z ogłoszonych gwiazd Kortowiady 2024, to reprezentant polskiej sceny rapowej.To jeden z najbardziej twórczych polskich raperów, którego kariera dopiero się rozkręca. Jest doceniany zarówno przez kolegów z branży, jak i przez słuchaczy. Ta nietuzinkowa postać wyróżniająca się dużą charyzmą, już za kilka tygodni wystąpi w Kortowie!

Podczas Kortowiady 2024 na Scenie Głównej wystąpi: Wilki, Margaret, Dwa Sławy x Mielzky x Pers, Lordofon, PRO8L3M, Kwiat Jabłoni, Kizo, Daria ze Śląska, Nocny Kochanek, Zeamsone, Kacperczyk, Artur Rojek, Rosalie., Vito Bambino, Tribbs, Rubens oraz Kukon.

Występy znakomitych postaci polskiej sceny muzycznej to oczywiście nie wszystko, co przygotowali organizatorzy Olsztyńskich Juwenaliów. Od środy do soboty uczestnicy będą mogli każdego wieczoru wziąć udział w Silent Party w Namiocie przy Wydziale Humanistycznym. Impreza polega na tym, że w sali panuje cisza, a muzykę słyszą wyłącznie posiadacze słuchawek. Dzięki temu każdy może słuchać innego kanału muzycznego, a jednocześnie bawić się razem z przyjaciółmi.

Na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady, pod adresem www.bilety.kortowiada.pl, nabyć można zarówno karnety, jak i bilety jednodniowe. Jak podkreślają organizatorzy, podobnie jak każda poprzednia pula, także i ta dostępna będzie do wyczerpania zapasów. 

Sponsorami Głównymi wydarzenia są T-Mobile, Perła – Browary Lubelskie S.A. oraz Max Premium Burgers. Partnerem strategicznym Kortowiady jest Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Eska, Eska Rock, Radio UWM FM, Wirtualna Polska, CGM, dlaStudenta.pl, TKO, Olsztyn.com.pl, ukiel.info, Gazeta Olsztyńska, Magazyn Going. MORE. 63. edycja Kortowiady to święto studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który obchodzi 25-lecie swojej działalności.