26 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024

Sezon grillowy z wyjątkowymi mięsami od mistrza Dariusza z Intermarché Olsztyn

Gdy zbliża się majówka, miłośnicy grillowania szukają najlepszych produktów, które sprawią, że ich spotkania na świeżym powietrzu będą niezapomniane. Intermarché w Olsztynie zaprasza wszystkich, którzy cenią najwyższą jakość i lokalne smaki. Właśnie tutaj, w własnej wędzarni prowadzonej przez mistrza Dariusza, tworzone są wyroby mięsne, które zdobywają nagrody i uznanie.

W Intermarché w Olsztynie, majówka to czas, gdy mistrz wędliniarstwa, Pan Dariusz, prezentuje swoje umiejętności. Dzięki jego wieloletniej pasji i doświadczeniu, klientów sklepu czekają wyjątkowe wyroby mięsne, które zdobyły liczne nagrody na ogólnopolskich konkursach. Swoją karierę zaczynał od prostych receptur, które z biegiem lat dopracowywał do perfekcji, łącząc tradycyjne metody z nowoczesnymi podejściami do wędzenia i przyprawiania mięs.

Co wyróżnia Intermarché? Przede wszystkim lokalne pochodzenie mięsa. Supermarket współpracuje z lokalnymi dostawcami, dzięki czemu klienci mają pewność, że kupują produkty świeże i najwyższej jakości. Każda kiełbasa, każdy kawałek mięsa na grill, jest przygotowywany według sprawdzonych, własnych receptur, które są efektem wieloletniej praktyki i pasji.

Wędliny z Intermarché to nie tylko doskonały wybór na grilla, ale także okazja, by wspierać lokalnych producentów i rzeźników, którzy wkładają całe swoje serce w to, co robią. Odwiedzając Intermarché w Olsztynie, każdy klient staje się częścią tej wyjątkowej historii kulinarnych mistrzostw, ciesząc się smakiem, który pozostaje w pamięci na długo po zakończeniu sezonu grillowego.

INTERMARCHE W OLSZTYNIE


ul. Dorantta 20, Olsztyn (Jaroty koło Decathlonu)

Godziny otwarcia

Poniedziałek i wtorek: 7:00 – 21:00
Środa – sklep nieczynny (1 maja)
Czwartek: 7:00 – 21:00 (2 maja)
Piątek – sklep nieczynny (3 maja)
Sobota: 7:00 – 21:00 (4 maja)
Niedziela: 10:00 – 18:00 (5 maja)

Sezon grillowy z wyjątkowymi mięsami od mistrza Dariusza z Intermarché Olsztyn gastronomia Artykuł sponsorowany, TOP, Wiadomości