20 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Radiowóz straży miejskiej zsunął się z chodnika. Szczegóły interwencji

OlsztynRadiowóz straży miejskiej zsunął się z chodnika. Szczegóły interwencji

W piątek, 15 grudnia, około godziny 19:20 patrol straży miejskiej został zaangażowany w nietypową interwencję na ulicy Synów Pułku. Zdarzenie rozpoczęło się od zauważenia przez strażników mężczyzny, który przewrócił się na trakcie pieszo-rowerowym. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy i nie mógł samodzielnie poruszać się, co spowodowało podjęcie decyzji o przewiezieniu mężczyzny do izby wytrzeźwień.

reklama

Nietypowe ustawienie radiowozu

Podczas próby ruszenia radiowóz straży miejskiej zsunął się z oblodzonego chodnika, co doprowadziło do nietypowego ustawienia pojazdu. Na szczęście radiowóz w krótkim czasie został wyciągnięty. W zdarzeniu tym nie doszło do żadnych uszkodzeń, zarówno pojazdu, jak i otoczenia.

Priorytetem pomoc potrzebującym

Kluczowym aspektem tej sytuacji jest fakt, że mimo nietypowych okoliczności, straż miejska niezwłocznie zareagowała, udzielając pomocy osobie w potrzebie. Działania strażników pokazują, że priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo i wsparcie mieszkańców, nawet w przypadku nieprzewidzianych przeszkód. To zdarzenie podkreśla również znaczenie odpowiedniego przygotowania i szybkiego reagowania służb miejskich w różnych, czasami nieoczekiwanych warunkach.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0987
19 grudnia 2023 14:13

Z tych zdjęci wynika, że nie potrafią jeździć. Kto im kazał na chodnik wjeżdżać??. Po to mają koguty żeby je włączyć i stanąć przy barierkach a nie na chodniku.

Kiewrownik szatni
19 grudnia 2023 14:27

Bez wyjątku, powinni dostać od niebieskich 1000 zł mandatu.

Polecane