fbpx
-1 C
Olsztyn
czwartek, 20 stycznia, 2022

„Król Kebabów” podbija olsztyński rynek gastronomiczny. Otworzyli kolejny lokal

Ogólnopolska sieć restauracji Kebab King otworzyła swój lokal w Olsztynie w te wakacje i szybko zaskarbiła sobie sympatię olsztyniaków. Najlepszym dowodem na to jest otworzenie drugiego lokalu tej sieci w najbardziej atrakcyjnej części Olsztyna.

Zamiłowanie do smaków i kultury Wschodu, orientalny, a przy tym nowoczesny wystrój i świeże, pyszne dania mięsne lub wegetariańskie. Kebab King z prawie 50 restauracjami w całym kraju, w wakacje otworzył swój pierwszy lokal w Olsztynie, przy jednej z kluczowych ulic naszego miasta – al. Sikorskiego. Kebab w wielu wariantach, dania i kanapki wegetariańskie czy słodkie baklawy, szybko przekonały do siebie olsztyniaków, a lokal w pobliżu Leroy Merlin stał się często odwiedzanym miejscem.

Nic dziwnego, że „Król Kebabów” postanowił dalej inwestować w rozwój gastronomii na Warmii i Mazurach. Raptem trzy miesiące później, w połowie listopada, na olsztyńskiej starówce otworzono drugą restaurację Kebab King przy ul. Staromiejskiej 14. Podobnie jak w lokalu przy al. Sikorskiego i wszystkich Kebab King w Polsce, lokal na Starym Mieście stawia na unikatowy wystrój, komfort klientów i najwyższą jakość serwowanych dań, zarówno na miejscu, jak i w dostawie. Kebab King ma własny zakład produkcyjny, fabrykę, gdzie powstaje kebab, sosy czy desery, co przekłada się na jednakową, wysoką jakość produktów we wszystkich lokalach tej sieci.

Czytaj też:  Tłum mieszkańców Olsztyna chce ostatni raz zamówić zapiekankę. Na wielu z nich czeka zła wiadomość

Restauracje Kebab King w Olsztynie znajdują się przy al. Sikorskiego 19 oraz ul. Staromiejskiej 14. Oba lokale są czynne od godziny 10:00 do 00:00 w każdy dzień tygodnia. Jedzenie można zamawiać na miejscu, na wynos lub na dowóz, za pomocą strony internetowej Kebab King lub telefonicznie, pod numerem: 22 316 37 37.

Kebab King Olsztyn, ul. Staromiejska 14

Kebab King, Olsztyn al. Sikorskiego 19

Zobacz również: