7 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Restrukturyzacja sądowa lub upadłość szansa na oddłużenie

Materiał partneraRestrukturyzacja sądowa lub upadłość szansa na oddłużenie

Pełnię funkcję syndyka masy upadłości, a także prezesa zarządu spółki pełniącej funkcję organu w licznych postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych.

reklama

Zaangażowany w wiodącej roli w szereg skutecznie zrealizowanych procesów restrukturyzacyjnych firm i upadłościowych spółek z różnych branż. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z badaniem niewypłacalności, restrukturyzacją sądową, przygotowaną likwidacją (pre-pack), a także z ekonomiczno-zarządczą interpretacją zdarzeń gospodarczych w kontekście przestępstw gospodarczych.

W charakterze eksperta doradzam wiodącym kancelariom prawnym obsługującym dłużników, wierzycieli i inwestorów w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych, a także menedżerom niewypłacalnych spółek. Reprezentuje Klientów w wielu postępowaniach. Jestem członkiem Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych.

reklama
Restrukturyzacja sądowa lub upadłość szansa na oddłużenie Materiał partnera

Jaki jest zakres czynności jako doradcy restrukturyzacyjnego?

Prawo restrukturyzacyjne daje możliwość przeprowadzenia działań naprawczych (by nie dopuścić do upadłości przedsiębiorstwa) oraz zawarcia układu z wierzycielami. Zakres czynności doradcy restrukturyzacyjnego obejmuje szeroki wachlarz działań, które mają na celu poprawę sytuacji finansowej przedsiębiorstwa. Do głównych zadań doradztwa restrukturyzacyjnego należą:

  • otwieranie postępowań restrukturyzacyjnych spółek
  • pełnienie funkcji Nadzorcy Układu w restrukturyzacji firm
  • pełnienie funkcji Zarządcy w postępowaniu sanacyjnym
  • analiza sytuacji finansowej firmy,
  • identyfikacja problemów i przyczyn trudności finansowych,
  • opracowanie planu restrukturyzacji, który uwzględnia potrzeby firmy oraz możliwości jej poprawy,
  • negocjacje z wierzycielami w celu uzyskania korzystnych warunków spłaty zobowiązań,
  • wdrożenie planu restrukturyzacji oraz monitorowanie jego realizacji,
  • ocena skuteczności wdrożonych działań i wprowadzenie ewentualnych korekt.

kancelaria upadłościowa – oddłużenie i umorzenie zobowiązań w upadłości konsumenckiej

Prowadzę proces oddłużenia w upadłości konsumenckiej, który polega na umorzeniu zobowiązań dłużnika, co pozwala mu na rozpoczęcie życia na nowo bez długów. Kancelaria oddłużeniowa może pomóc w przygotowaniu i sporządzeniu wniosku o upadłość konsumencką, doradzając dłużnikowi, jakie informacje powinien uwzględnić oraz jakie dokumenty dołączyć. Ponadto, kancelaria Upadłościowa może reprezentować dłużnika przed sądem, uczestniczyć w przesłuchaniach oraz negocjować z wierzycielami. Współpraca z kancelarią prawną może zwiększyć szanse na pomyślne przeprowadzenie postępowania upadłościowego oraz oddłużenie dłużnika.

Podejmując współpracę z nami pomożemy Ci uwolnić się od długów i odzyskać pewność siebie i wolność. Gwarantujemy jako profesjonalna Kancelaria Upadłościowa z wieloletnim doświadczeniem opiekę prawną i poczucie bezpieczeństwa. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Państwu pomóc i umorzyć długi – to specjalizacja naszej kancelarii. Upadłość zatrzyma egzekucja komornika.

reklama

Wychodzimy naprzeciw ludziom, którzy z powodu problemów z płynnością finansową muszą oddłużyć się i rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Upadłość konsumencka frankowicza z nami nie wiąże się z nieprzespanymi nocami.

Czekanie na lepszy moment w Twojej sytuacji nie jest dobrym rozwiązaniem. Zapewniamy szybką i skuteczną pomoc z problemami finansowymi. Umorzenie długów z nami jest prostsze niż myślisz. Znamy sądy upadłościowe w Polsce.

kancelaria oddłużeniowa sporządzenie skutecznych wniosków oogłoszenie upadłości.

Kancelaria oddłużeniowa świadczy pomoc w ogłoszeniu upadłości od wielu lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu i profesjonalizmowi w prowadzeniu postępowań upadłościowych mamy kilkaset skutecznie przeprowadzonych postępowań upadłościowych. Z naszą pomocą mogą Państwo skutecznie złożyć wniosek o upadłość konsumencką. Wystarczy, że zgłosisz się do Nas, poprowadzimy Cię dalej – aż do oddłużenia w upadłości!

Nasza pomoc pozwoli Państwu na wyeliminowanie ryzyka błędów w trakcie samodzielnego złożenie wniosku o upadłość, co ogranicza konieczność uzupełnienia braków formalnych dostrzeżonych przez Sąd rejonowy i niejednokrotnie skraca czas trwania postępowania. Sporządzenie wniosku o upadłość konsumencką zostaw doświadczonemu syndykowi masy upadłości. Proces ogłoszenia upadłości konsumenckiej z syndykiem będzie skuteczniejszy.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia