fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Wyrwał drzwi w autobusie miejskim, bo chciał uniknąć mandatu

OlsztynWyrwał drzwi w autobusie miejskim, bo chciał uniknąć mandatu

31-letni mieszkaniec Dobrego Miasta został zatrzymany w autobusie komunikacji miejskiej i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna chcąc uniknąć mandatu za brak biletu podczas jazdy, siłą próbował otworzyć drzwi autobusu. Mimo interwencji policjantów był bardzo agresywny, nie chciał podać swoich danych osobowych oraz używał słów wulgarnych.

reklama

Za przestępstwo zniszczenia mienia oraz wykroczenia, które popełnił odpowie 31-letni mieszkaniec Dobrego Miasta. Krzysztof N. został zatrzymany w miniony piątek w Olsztynie w jednym z autobusów komunikacji miejskiej. Powodem zatrzymania było wyrwanie przez niego drzwi w autobusie. A zaczęło się od tego, że wraz z koleżanką jechał komunikacją miejską bez biletu. By uniknąć mandatu, w momencie gdy do autobusu wszedł kontroler, 31-latek próbował awaryjnie otworzyć drzwi. Zniszczenia, których dokonał wyceniono na 500 złotych. Sprawa trafi w najbliższym czasie do sądu. Grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.

Ponadto, podczas interwencji policjantów mężczyzna był bardzo agresywny, nie chciał podać swoich danych osobowych oraz używał słów wulgarnych. Funkcjonariusze zdecydowali się ukarać go wysokim mandatem.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?