fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Wyrwał drzwi w autobusie miejskim, bo chciał uniknąć mandatu

reklama
Wyślij przez
0

31-letni mieszkaniec Dobrego Miasta został zatrzymany w autobusie komunikacji miejskiej i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna chcąc uniknąć mandatu za brak biletu podczas jazdy, siłą próbował otworzyć drzwi autobusu. Mimo interwencji policjantów był bardzo agresywny, nie chciał podać swoich danych osobowych oraz używał słów wulgarnych.

Za przestępstwo zniszczenia mienia oraz wykroczenia, które popełnił odpowie 31-letni mieszkaniec Dobrego Miasta. Krzysztof N. został zatrzymany w miniony piątek w Olsztynie w jednym z autobusów komunikacji miejskiej. Powodem zatrzymania było wyrwanie przez niego drzwi w autobusie. A zaczęło się od tego, że wraz z koleżanką jechał komunikacją miejską bez biletu. By uniknąć mandatu, w momencie gdy do autobusu wszedł kontroler, 31-latek próbował awaryjnie otworzyć drzwi. Zniszczenia, których dokonał wyceniono na 500 złotych. Sprawa trafi w najbliższym czasie do sądu. Grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.

Ponadto, podczas interwencji policjantów mężczyzna był bardzo agresywny, nie chciał podać swoich danych osobowych oraz używał słów wulgarnych. Funkcjonariusze zdecydowali się ukarać go wysokim mandatem.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze