7 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Olsztyńska gwiazda Big Brothera. Karolina Pachniewicz jest już… babcią. Co teraz robi?

OlsztynOlsztyńska gwiazda Big Brothera. Karolina Pachniewicz jest już... babcią. Co teraz robi?

Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji „Big Brothera”. Jak się zmieniła i co teraz porabia?

reklama

Kultowy „Big Brother”

Pierwsza edycja „Big Brothera” wzbudzała ogromne zainteresowanie widzów i zyskała już miano kultowej. Reality show było emitowane od marca do czerwca 2001 roku na antenie TVN i doczekało się kilku sezonów. To był pierwszy polski program, pokazujący codzienność grupy osób, zamkniętych w specjalnie przygotowanym do tego domu i przebywających przez cały czas pod nadzorem kamer.

reklama

Ogromna popularność uczestników

Jak mówili uczestnicy show po opuszczeniu domu Wielkiego Brata, nie spodziewali się tak dużej popularności. Tymczasem okazało się, że ich losy śledziło mnóstwo osób. Janusz Dzięcioł, który wygrał ten program, Manuela Michalak, Piotr Lato, Rafał „Gulczas” Gulczyński czy Katarzyna Pachniewicz z dnia na dzień stali się bardzo rozpoznawalni. Niektórzy z nich do dzisiaj cieszą się sporym zainteresowaniem i zyskali miano celebrytów.

Najmłodsza uczestniczka

Kiedy Karolina Pachniewicz zaczynała swoją przygodę z „Big Brotherem”, miała zaledwie 21 lat.

reklama

Dom opuściła bez czekania na nominacje pozostałych uczestników, na własną prośbę, tydzień po tym, kiedy odszedł Grzegorz Mielec, z którym stworzyła związek. Razem też wystąpili w filmie Jerzego Gruzy. Tytuł – „Gulczas, a jak myślisz” – został zainspirowany frazą często wypowiadaną przez Karolinę podczas pobytu w domu Wielkiego Brata.

Niestety, miłość Karoliny i Grzegorza nie przetrwała próby czasu. Po rozstaniu każde z nich poszło w swoją stronę. Grzegorz wybrał się do Brazylii, Karolina próbowała swoich sił w rodzimym show-biznesie, wystąpiła w kilku programach telewizyjnych, jednak ostatecznie postanowiła wyjechać do Wielkiej Brytanii.

To było 22 lata temu.

Karolina jest już babcią

Dzisiaj Karolina Pachniewicz ma 43 lata i od jakiegoś czasu jest… babcią.

Chętnie udziela się w mediach społecznościowych, w których pokazuje, co u niej słychać. Jej profil na Instagramie jest pełen relacji z podróży i zdjęć dwóch uroczych piesków. Wiadomo też, że zajmuje się aranżacją wnętrz.

W Wielkiej Brytanii poznała swojego ukochanego: Dawida. Dawid ma wnuczkę, więc Karolina stała się przyszywaną babcią dziewczynki.

Z zamieszczanych przez 43-latkę w sieci zdjęć wynika, że jest zadowolona ze swojego życia. Obecnie wygląda prawie tak samo, jak 22 lata wcześniej, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

źródło: Goniec.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Lucyfer
11 grudnia 2023 06:28

to ta co zaslynela na zywo z bycia eghm pania lekkich obyczajow?

Polecane
Ogłoszenia