fbpx
20 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Jędrzejczyk kończy karierę? Tajemniczy wpis w mediach społecznościowych gwiazdy

reklama
Wyślij przez
0

Joanna Jędrzejczyk aktualnie wypoczywa w Bułgarii na wakacjach. Olsztyńska gwiazda sportów walki pod jednym ze swoich zdjęć stamtąd umieściła hashtag, sugerujący, że skończyła karierę.

„33andretired” (ang. 33 i emerytura) to jeden z kilku tagów widocznych pod zdjęciem z wypoczynku gwiazdy MMA. Po swojej ostatniej, przegranej walce w UFC przeciwko Weili Zhang o tytuł mistrzowski, Jędrzejczyk zapowiedziała odpoczynek i wróciła na rodzinne Mazury, gdzie aktualnie, pod Olsztynem powstaje jej nowy dom: Joanna Jędrzejczyk buduje nowy, energooszczędny dom pod Olsztynem

Jednak jej wpis może sugerować, że jej wakacje wcale nie dobiegną końca. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodniczek w historii być może właśnie zapowiedziała zakończenie swojej dotychczasowej kariery. Warto wspomnieć, że w UFC Jędrzejczyk została mistrzynią wagi słomianej, a następnie pięciokrotnie broniła swojego tytułu. W profesjonalnej karierze jej dotychczasowy bilans to 16 zwycięstw i 4 porażki.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze