6 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Ostatni moment na zgłoszenia: Węgorzewo centrum szkoleniowym dla organizacji obywatelskich

WęgorzewoOstatni moment na zgłoszenia: Węgorzewo centrum szkoleniowym dla organizacji obywatelskich

Województwo warmińsko-mazurskie podejmuje istotne kroki w celu wzmocnienia kompetencji lokalnych organizacji obywatelskich. Do 11 grudnia 2023 roku otwarte są zapisy na konferencję podsumowującą ważny projekt o nazwie „ZMIANA SYSTEMOWA W TWOJEJ ORGANIZACJI – STATUT, KSIĘGOWOŚĆ, RODO, FUNDRAISING”.

reklama

W zaproszeniu skierowanym do organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców regionu podkreślono, że wydarzenie będzie miało na celu podsumowanie działań oraz efektów wspomnianego projektu. Dofinansowanie pochodzi z Narodowego Instytutu Wolności ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Celem projektu było wsparcie aż pięćdziesięciu organizacji obywatelskich z województwa warmińsko-mazurskiego. W okresie pomiędzy 1 września 2021 a 31 grudnia 2023 roku można było skorzystać ze specjalistycznego doradztwa, informacji, szkoleń oraz wsparcia ekspertów.

reklama

Konferencja odbędzie się 14 grudnia 2023 roku o godzinie 13.00 w Ogonkach, w siedzibie Biura Projektu na ul. Letniskowej 13. Choć spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, organizatorzy proszą o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie lub e-mailowo. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 grudnia 2023 roku do godziny 15.00.

Za organizację konferencji odpowiada Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie”.

Zainteresowani mogą kontaktować się z organizatorami pod numerem telefonu +48 513 568 011 lub mailowo na adres: doradca@mazurylgr.pl.

reklama

Źródło: Urząd Marszałkowski

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia