11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Pod Olsztynem odbędzie się druga edycja Jarmarku Świątecznego

zShowcasePod Olsztynem odbędzie się druga edycja Jarmarku Świątecznego

W maleńkiej, ale pełnej uroku miejscowości Bartąg w gminie Stawiguda, 16 grudnia 2023 roku odbędzie się druga edycja Jarmarku Świątecznego. To wydarzenie, które przyciąga mieszkańców Jarot, Bartąga, Bartążka oraz gości z okolicznych miejscowości i nie tylko, obiecuje być prawdziwym świątecznym spektaklem.

reklama

Inicjatywa ta, zrodzona z entuzjazmu Klubu Europejskiego Kuźnica w Jarotach, uzyskała wsparcie Gminy Stawiguda oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Bartągu. Razem tworzą oni wyjątkową przestrzeń, gdzie lokalni artyści i rzemieślnicy mogą prezentować swoje unikatowe wyroby. Od ozdób świątecznych po Warmińskie specjały kulinarne – każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy mają nadzieję, że Jarmark stanie się miejscem, gdzie mieszkańcy i goście wspólnie poczują magię nadchodzących Świąt. Obiecują także mnóstwo dobrej zabawy dla uczestników wydarzenia.

reklama

Wszystkie szczegółowe informacje oraz możliwości uczestnictwa dla wystawców są dostępne na stronie wydarzenia oraz pod numerem telefonu 575 360 242. Jarmark Świąteczny w Bartągu rozpocznie się o godzinie 14:00, wprowadzając wszystkich w radosny, świąteczny nastrój.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Niezamożny
23 listopada 2023 22:10

Od dawna nie chodzę na takie jarmarki nie tylko w naszej okolicy.Za biedny jestem na kiełbasę po 70/kg

Mural
23 listopada 2023 23:29

Jarmarki skończyły sią od lat – przyczyna – gdy w Ratuszu wyrzucono zbyt dobrego dyrektora… starał się, nie kradł…

Polecane
Ogłoszenia