20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Kebab Piri-Piri już otwarty! Lokal w Olsztynie jest największy w Polsce

OlsztynKebab Piri-Piri już otwarty! Lokal w Olsztynie jest największy w Polsce

Dzisiejszy dzień (21 listopada 2023 roku) przyniósł mieszkańcom Olsztyna nową atrakcję kulinarną – otwarto tu największy lokal sieci restauracji Kebab Piri-Piri, znanego brandu powstałego w 2018 roku w Lublinie. Sieć, która posiada już ponad 40 lokali na terenie Polski, kontynuuje ekspansję, tym razem otwierając swój flagowy punkt przy ulicy Staszica 6, w odrestaurowanej kamienicy niedaleko katedry.

reklama

Wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Olsztyna

Olsztyński lokal Kebab Piri-Piri, z powierzchnią przekraczającą 220 metrów kwadratowych, jest nie tylko największym przedstawicielem sieci w kraju, ale także obiecuje być nowym miejscem spotkań dla miłośników ostrego jedzenia. Menu restauracji skupia się na kebabach z dwoma rodzajami mięsa – kurczaka oraz mieszanki wołowiny i baraniny – które są przyrządzane na grillu w charakterystycznym sosie piri-piri, nadającym daniom intensywny i pikantny smak.

reklama

Dodatkowo, klienci mają możliwość wyboru między różnorodnymi sosami, jak jogurtowo-czosnkowy, aioli, czy ostrym, a także dodatkami takimi jak warzywa, ser, frytki lub chipsy. Restauracja będzie otwarta codziennie od godziny 11:00 do 22:00.

Opinie klientów i szczegółowe menu

Otwarcie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem olsztynian. Klienci chwalą sobie zarówno jakość serwowanych potraw, jak i estetykę oraz czystość lokalu. Wśród recenzji możemy znaleźć takie opinie jak: “Kebab jest pyszny, mięso soczyste i aromatyczne, a sos piri-piri idealnie pikantny” czy “Obsługa jest miła i pomocna, a ceny przystępne”.

reklama

W menu, poza klasycznym kebabem z kurczakiem piri-piri, znaleźć można również unikatowy kebab wołowo-barani, będący kombinacją mielonego mięsa wołowego, marynowanych płatów wołowych i baraniny, marynowanej przez pięć dni. Warto zwrócić uwagę, że lokal oferuje również słynny kebab MrKryha, sygnowany nazwiskiem popularnego youtubera i TikTokera, długoletniego współpracownika marki.

Ceny kebabów

Ceny kebabów w nowym lokalu Piri-Piri w Olsztynie nie są jeszcze znane. W niedawno otwartym lokalu Piri-Piri w Łodzi słynny kebab MrKryha kosztuje 46 zł w wersji z kurczakiem i 48 zł z mięsem wołowo-baranim. Można tam również zjeść lawasza XXL z samym mięsem za 36-38 zł lub klasyczną arabską pitę za 23 lub 25 zł.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

10 KOMENTARZY

10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Omg
21 listopada 2023 15:46

To ten ktory w kraju ma juz kilkanascie przypadkow zatruc klientow? Super. Smacznego wszystkim!

Anatol
21 listopada 2023 16:54

Piri piri w Lublinie w opiniach ma historię zatruć, mięso kratowe sprzedawane na tony. Nie dawajcie się nabrać. Scam.

Polecane
Ogłoszenia