23 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Kolejny tramwaj się wykoleił. Tym razem na… zajezdni

OlsztynKolejny tramwaj się wykoleił. Tym razem na... zajezdni

Dnia 5 października, po godzinie 15:00, na terenie jednej z miejskich zajezdni doszło do nietypowego incydentu: wykolejenia się tramwaju. Na szczęście, wydarzenie to nie wpłynęło na regularność ruchu w mieście. Poniżej przedstawiamy więcej informacji na ten temat.

reklama

Podczas próby przejazdu, tramwaj jednego konkretnego typu wykoleił się na jednej z krzyżownic. Incydent związany był z trwającą budową i przebudową układu torowego na zajezdni. Wykolejenie dotyczyło pierwszej osi pojazdu.

Tramwaj wkolejono bardzo szybko. Krzyżownicę dostosowano natychmiast do tego typu tramwaju, aby uniknąć podobnych incydentów w przyszłości. Cała operacja odbyła się sprawnie i profesjonalnie, dzięki czemu nie miała wpływu na ruch w mieście.

reklama

Na zajezdni trwa budowa i przebudowa układu torowego. Odbyła się próba przejazdu i na jednej z krzyżownic doszło do wykolejenia tramwaju ( pierwszą osią), ale tylko jednego typu. Tramwaj wkolejono bardzo szybko, krzyżownicę dostosowano do tego typu tramwaju, nie miało to żadnego wpływu na ruch w mieście. Ruch odbywał i odbywa się normalnie” poinformował nas Jerzy Roman.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Dede.
6 października 2023 12:13

Na zajezdni czy w zajezdni? 🤔

Krzysztof
6 października 2023 21:00

Po co komu takie informacje?

Polecane
Ogłoszenia