10 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024
reklama

37-latek z Morąga zatrzymany za posiadanie ponad 50 gramów amfetaminy i metamfetaminy

Ostróda37-latek z Morąga zatrzymany za posiadanie ponad 50 gramów amfetaminy i metamfetaminy

Policjanci z Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego Komisariatu Policji w Morągu podczas interwencji w jednym z domów jednorodzinnych znaleźli u 37-letniego mężczyzny środki psychotropowe: ponad 50 gramów amfetaminy i metamfetaminy.

reklama

Zatrzymanie miało miejsce 3 października 2023 roku. Policjanci w mieszkaniu znaleźli narkotyki: oprócz amfetaminy i metamfetaminy znalazła się tam również niewielka ilość marihuany. Łącznie zabezpieczono ponad 50 gramów nielegalnych substancji.

Mieszkaniec Morąga usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Przestępstwo to jest karane pozbawieniem wolności do 3 lat. Na tym jednak sprawa się nie skończyła. Analiza policyjnych baz danych wykazała, że 37-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Oznacza to, że najbliższe 6 miesięcy spędzi za kratami. Jednocześnie odpowie on przed sądem za posiadanie zabronionych substancji.

reklama

Policja nieustająco walczy z problem narkotyków. Każde zatrzymanie osób posiadających substancje niedozwolone oraz zabezpieczenie nielegalnych towarów jest krokiem naprzód w walce z tym negatywnym zjawiskiem społecznym.

źródło: KPP Ostróda

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia