fbpx
15 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Narkotyki o masie 90 gramów zabezpieczone podczas akcji policji w Olsztynie

OlsztynNarkotyki o masie 90 gramów zabezpieczone podczas akcji policji w Olsztynie

Olsztyńscy policjanci nie odpuszczają w walce z przestępczością narkotykową. Zintensyfikowane działania doprowadziły do zatrzymania 21-letniego mieszkańca Olsztyna. Młody mężczyzna przechowywał w swoim mieszkaniu nielegalne substancje – marihuanę, mefedron oraz tabletki ecstasy. Łączna masa narkotyków wyniosła ponad 90 gramów. Zatrzymany wkrótce stanie przed sądem.

reklama

Zaskoczony 21-latek

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzili intensywne działania, które doprowadziły do zatrzymania 21-latka. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna może przechowywać w swoim mieszkaniu dużą ilość substancji zabronionych. W wtorek (05.09.2023 roku) doszło do przeszukania lokalu, który zajmował podejrzany. W działaniach brali udział również funkcjonariusze z Wydziału Techniki Kryminalistycznej i Statystki Przestępczości oraz Wydziału Zabezpieczenia Miasta. Młody mężczyzna był kompletnie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Przeszukanie poszczególnych pomieszczeń domu oraz piwnicy potwierdziło przypuszczenia policjantów – znaleziono woreczki foliowe z zawartością zbrylonej substancji, zielonym suszem roślinnym oraz z zielonymi tabletkami. Policjanci zabezpieczyli materiał, a następnie przekazali do dalszych badań laboratoryjnych.

54-latek aresztowany za okrutne znęcanie się nad zwierzęciem

Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

21-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec zatrzymanego zastosowano środki zapobiegawcze w postaci: dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz zabezpieczenia majątkowego na poczet przyszłej kary. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań związanych z tą sprawą.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

42-latek ponownie złapany na przekroczeniu prędkości. Policja nałożyła na niego mandat w wysokości 3 tys. zł i zatrzymała prawo jazdy

Para brutalnie znęcała się nad psem
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji