fbpx
17 C
Olsztyn
niedziela, 24 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Niecodzienny widok w McDrive Olsztyn. Kobieta na koniu zamawia zestaw na wynos

OlsztynNiecodzienny widok w McDrive Olsztyn. Kobieta na koniu zamawia zestaw na wynos

W dobie technologii i szybkiego tempa życia, czasami potrzebujemy przerwy, która przypomni nam o tym, że magia tkwi w prostych rzeczach. Właśnie takim chwilom towarzyszyło niedawne zdarzenie, które miało miejsce w jednym z McDrive. Internauta opublikował zdjęcie, na którym kobieta na koniu składa zamówienie. Nie jest to może wydarzenie, które zmieni historię, ale z pewnością jest to coś, co sprawiło, że wielu z nas się uśmiechnęło.

reklama

Zaskakujące zamówienie

Niecodzienną sytuację zaobserwowano w jednym z McDrive, kiedy to kobieta na koniu podjechała do okienka z zamówieniami. Zdjęcie tego wydarzenia szybko zyskało popularność w mediach społecznościowych po tym, jak zostało opublikowane przez jednego z internautów.

reklama

Zdjęcie podbiło serca wielu użytkowników internetu, którzy docenili oryginalność i odwagę kobiety. Jak na razie, nie jest znane, czy była to zaplanowana akcja, czy spontaniczny wybryk, ale z pewnością stała się inspiracją dla innych.

Do Olsztyna niebawem zawita kultowa naleśnikarnia z Warszawy

Nic wielkiego, ale wartościowe

Można by powiedzieć, że nic wielkiego się nie wydarzyło. Jednak w czasach, gdy każdego dnia jesteśmy bombardowani informacjami o globalnych kryzysach, politycznych zawirowaniach czy problemach społecznych, taka odrobina humoru i lekkości jest jak balsam dla duszy.

reklama

Nie wiadomo, czy kobieta na koniu stała się bohaterką dnia tylko dla personelu McDonald’s, czy też dla szerokiej publiczności internetowej, ale jedno jest pewne: jej nietypowe zamówienie na chwilę zatrzymało nas w biegu i przypomniało, że warto czasem zrobić coś, co sprawi, że uśmiechniemy się szczerze. I właśnie za to warto było podzielić się tą chwilą z innymi.

reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mac
18 września 2023 21:16

Sraki po koniu nie sprzątnęła

Levi
19 września 2023 12:19

Koń płakał jak tyła xD

Polecane
Ogłoszenia

Znana celebrytka jest oburzona tym, co spotkało ją w restauracji na Mazurach

Taki Wół. Burgerownia, która podbija Olsztyn!