10 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024
reklama

Nowy park handlowy w Olsztynie. Otwarcie już wkrótce!

OlsztynNowy park handlowy w Olsztynie. Otwarcie już wkrótce!

Olsztyn, miasto z bogatą historią i prężnie rozwijającą się gospodarką, zyskuje nową przestrzeń handlową. Zlokalizowany przy strategicznej ulicy Sielskiej, nowy park handlowy zapowiada się jako miejsce, które zaspokoi różnorodne potrzeby konsumenckie mieszkańców Warmii i Mazur. Według oficjalnych informacji, wszystkie prace postępują zgodnie z planem, a otwarcie zaplanowano na II/III kwartał 2024 roku. Czym więc zaskoczy nas ten nowy obiekt handlowy?

reklama

Lokalizacja i przestrzeń

Nowy park handlowy w Olsztynie znajduje się przy ulicy Sielskiej, strategicznej arterii komunikacyjnej łączącej drogi krajowe nr 16 i 51. Jest to znaczący atut dla przyszłych klientów i najemców. W nowo powstałym kompleksie handlowym znajdzie się ok. 15 000 m² powierzchni użytkowej podzielonej na 29 lokali o różnych metrażach, od 40 do 1950 m².

Różnorodność oferty

Wśród przyszłych najemców znajdą się znane firmy z branży spożywczej, RTV i AGD. Nie zabraknie również popularnych sieci zoologicznych, odzieżowych i drogeryjnych. Dzięki temu klienci będą mogli w jednym miejscu załatwić wiele różnych spraw, od zakupu żywności po odświeżenie garderoby.

reklama

Infrastruktura dodatkowa

Projekt nie ogranicza się tylko do powierzchni handlowej. Na terenie parku handlowego Dajtki przewidziano również stację benzynową oraz parking z 425 miejscami dla klientów. Dodatkowo ulica Sielska zostanie zmodernizowana przez budowę nowego skrzyżowania o ruchu okrężnym. Ma to na celu ułatwienie komunikacji wokół inwestycji.

Aktualny postęp prac

RWS Investment Group, odpowiedzialna za inwestycję, zapewnia, że prace postępują zgodnie z planem. Na chwilę obecną na pierwszych dwóch budynkach montowane są już słupy i dźwigary żelbetowe prefabrykowane, a prace fundamentowe i ziemne również są w toku.

Oczekiwane na otwarcie

Z uwagi na sprawnie postępujące prace, otwarcie nowego parku handlowego zaplanowano na II/III kwartał 2024 roku. To z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na to wydarzenie.

reklama

Olsztyn wkrótce zyska nową przestrzeń, która nie tylko zaoferuje mieszkańcom szeroką gamę produktów i usług, ale również stanie się nowym punktem na zakupowej mapie regionu. Jak widać, Olsztyn idzie z duchem czasu, rozwijając się i dostosowując do potrzeb swoich mieszkańców.

źródło: Radio Eska

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olsztynianin
11 września 2023 11:43

“Prężnie rozwijającą się gospodarką”…
Grzymowicz artykuły wam pisze?

S73
17 września 2023 11:40

Jaka gospodarka ?

Polecane
Ogłoszenia