fbpx
16 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zalało Galerię Warmińską! Sufit jak dziurawe wiadro?

OlsztynZalało Galerię Warmińską! Sufit jak dziurawe wiadro?

Ostatnie dni w Olsztynie upływają pod znakiem kapryśnej aury. Deszczowe chmury zasłoniły słońce i przyniosły ulewy, które okazały się problematyczne również dla infrastruktury miejskiej. Najbardziej zaniepokojeni są klienci Galerii Warmińskiej, którzy doświadczyli niespodziewanej “deszczowej niespodzianki” wewnątrz centrum handlowego.

reklama

Dziurawy dach i zalana podłoga

Jeden z czytelników przysłał nam nagranie, na którym widać, jak woda przecieka przez sufit w głównym holu galerii, tuż obok wejścia od strony Auchan. Sytuacja wywołała spore zamieszanie, zmuszając służby porządkowe do natychmiastowej interwencji.

*naganie wideo

reklama

Pracownicy zmagali się z usuwaniem wody, zaś tymczasowe środki zostały podjęte, by załatać dziurawy dach. Jednak zdarzenie to rodzi pytania o stan techniczny obiektu i jego gotowość na jesienne kaprysy pogodowe.

reklama
Meteorologiczna ruletka na długi weekend

Reakcje konsumentów i zarządu

Klienci galerii byli zaniepokojeni i nie ukrywali swojego niezadowolenia. “To absolutnie niedopuszczalne w miejscu, które powinno zapewniać nam komfortowe warunki do zakupów,” komentuje jedna z osób robiących zakupy w dniu incydentu.

Konsekwencje dla galerii

Czy ta wpadka wpłynie na wizerunek i frekwencję w Galerii Warmińskiej? Tego nie wiadomo, ale z pewnością zarząd obiektu będzie musiał zainwestować w dodatkowe środki zabezpieczające, aby uniknąć podobnych incydentów w przyszłości.

Deszczowe dni w Olsztynie ujawniły braki w lokalnej infrastrukturze, a konsumenci zastanawiają się, gdzie indziej mogą się pojawić niespodzianki. Tymczasem, oczekujemy na dalsze informacje dotyczące wyników diagnozy i planowanych działań ze strony zarządu Galerii Warmińskiej.

reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jarecki
1 września 2023 12:11

Nie srajcie żarem.Za chwilę naprawią.I będziecie w galeriowym niebie.

Nemo
1 września 2023 11:50

U mnie w oborze też przecieka dach. Krowy ogłosiły strajk, żądają więcej siana. Jak żyć redaktorze???

Polecane
Ogłoszenia

Meteorologiczna ruletka na długi weekend

Meteorologiczna ruletka na długi weekend