6 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024
reklama

Zalało Galerię Warmińską! Sufit jak dziurawe wiadro?

OlsztynZalało Galerię Warmińską! Sufit jak dziurawe wiadro?

Ostatnie dni w Olsztynie upływają pod znakiem kapryśnej aury. Deszczowe chmury zasłoniły słońce i przyniosły ulewy, które okazały się problematyczne również dla infrastruktury miejskiej. Najbardziej zaniepokojeni są klienci Galerii Warmińskiej, którzy doświadczyli niespodziewanej “deszczowej niespodzianki” wewnątrz centrum handlowego.

reklama

Dziurawy dach i zalana podłoga

Jeden z czytelników przysłał nam nagranie, na którym widać, jak woda przecieka przez podwieszany sufit w głównym holu galerii, tuż obok wejścia od strony Auchan. Sytuacja wywołała spore zamieszanie, zmuszając służby porządkowe do natychmiastowej interwencji.

*naganie wideo

reklama

Pracownicy zmagali się z usuwaniem wody, zaś tymczasowe środki zostały podjęte, by załatać dziurawy dach. Jednak zdarzenie to rodzi pytania o stan techniczny obiektu i jego gotowość na jesienne kaprysy pogodowe.

Reakcje konsumentów i zarządu

Klienci galerii byli zaniepokojeni i nie ukrywali swojego niezadowolenia. “To absolutnie niedopuszczalne w miejscu, które powinno zapewniać nam komfortowe warunki do zakupów,” komentuje jedna z osób robiących zakupy w dniu incydentu.

reklama

Konsekwencje dla galerii

Czy ta wpadka wpłynie na wizerunek i frekwencję w Galerii Warmińskiej? Tego nie wiadomo, ale z pewnością zarząd obiektu będzie musiał zainwestować w dodatkowe środki zabezpieczające, aby uniknąć podobnych incydentów w przyszłości.

Deszczowe dni w Olsztynie ujawniły braki w lokalnej infrastrukturze, a konsumenci zastanawiają się, gdzie indziej mogą się pojawić niespodzianki. Tymczasem, oczekujemy na dalsze informacje dotyczące wyników diagnozy i planowanych działań ze strony zarządu Galerii Warmińskiej.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jarecki
1 września 2023 12:11

Nie srajcie żarem.Za chwilę naprawią.I będziecie w galeriowym niebie.

Nemo
1 września 2023 11:50

U mnie w oborze też przecieka dach. Krowy ogłosiły strajk, żądają więcej siana. Jak żyć redaktorze???

Polecane
Ogłoszenia