fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 28 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Zły stan techniczny molo na plaży miejskiej. Potrzebna jest renowacja

Wiadomości Zły stan techniczny molo na plaży miejskiej. Potrzebna jest renowacja

Charakterystyczne, drewniane molo na jeziorze Ukiel może zostać odnowione. Jest to jeden z trzech projektów, zgłoszonych przez miasto w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Budowa żłobka, termomodernizacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 i modernizacja molo na plaży miejskiej, to trzy projekty, które ratusz wystawił do RFIL. Przypomnijmy, że w ostatnim etapie, nasze miasto nie otrzymało żadnych funduszy z państwowego programu.

W nadchodzącym etapie konkursu, miasto liczy na dodatkowe środki, które pomogą sfinansować te trzy przedsięwzięcia. Koszt budowy żłobka przy ul. Antonowicza to 15 mln złotych. Termomodernizacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie pochłonęłaby 14 mln złotych, a modernizacja molo to 2,5 mln złotych. Jak wyjaśniają urzędnicy, decyzja o odnowieniu stanu molo jest podyktowana złym stanem technicznym obiektu, który powstał ponad 20 lat temu. W ramach prac zaplanowano wymianę konstrukcji i nawierzchni.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x