fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

4Dreamers w Galerii Warmińskiej

reklama

Chłopaki z 4Dreamers poznali się na nagraniach do Voice od Poland Kids i poczuli wspólne fluidy.

Dziewczyny, przybywajcie! Już 2 grudnia o godz. 15 do Galerii Warmińskiej przyjadą przystojni i do tego czujący dobrą muzę koledzy z 4Dreamers. Nie możecie tego odpuścić!

Chłopaki z 4Dreamers poznali się na nagraniach do Voice od Poland Kids i poczuli wspólne fluidy. Stworzyli zespół, który nie tylko gra ale i wygląda! I to jak wygląda… Na spotkaniu w Galerii Warmińskiej z chłopakami będzie można pogadać, zrobić wspólną focię i wziąć od nich autograf.

reklama

Dla tych, którzy nie wiedzą: 4Dreamers to czterech chłopaków: Tomek (zwany też z powodu fryzury Johnny Bravo); Kuba (zwany Szmajka lub Szmajdziński), Mateusz (zwany po prostu Matim lub Tadeuszem) oraz Max (mówią na niego też Maxio). Wszyscy chłopacy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych – tam ich słuchać i widać. Warto więc wpaść do Galerii Warmińskiej i osobiście zobaczyć, jak rodzą się nowe gwiazdy na polskiej scenie muzycznej.

Więcej:

Galeria Warmińska: Za parking możesz już płacić kartą płatniczą

Galeria Warmińska czynna także w „wolne” niedziele

Galeria Warmińska najpiękniejszą w kraju

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: