fbpx
16 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Eksperyment tiktokerów: sprawdzają uczciwość mieszkańców Olsztyna. Wyniki zaskakują?

OlsztynEksperyment tiktokerów: sprawdzają uczciwość mieszkańców Olsztyna. Wyniki zaskakują?

Dwabraszki to kanał w serwisie TikTok prowadzony przez olsztyńskich twórców, którzy zdecydowali się podzielić z internautami swoimi obserwacjami społecznymi. W ostatnim czasie na koncie pojawił się film, w którym nieświadomi przechodnie podejmowali decyzję, czy postąpić uczciwie i zwrócić uwagę właścicielowi zgubionego przedmiotu.

reklama

Twórcy w swoich filmach przedstawiają różne sytuacje dotyczące tematów, które nie są obojętne internautom i mieszkańcom miasta. Popularność tiktokerów wynika nie tylko z ciekawego podejścia do problematyki, ale także z niebanalnego sposobu prezentacji treści.

Tiktokerzy kontrolują i sprawdzają

Jeden z najbardziej popularnych filmów na koncie dotyczył częstotliwości kontroli biletów w komunikacji miejskiej. Ostatnie przedsięwzięcie tiktokerów miało miejsce w galerii warmińskiej i jej okolicach. Tam twórcy postanowili przeprowadzić eksperyment, polegający na zbadaniu reakcji na zgubienie przedmiotu w miejscu publicznym. Cel? Sprawdzenie, czy przypadkowi przechodnie zwrócą uwagę właścicielowi na zgubę. Czy ludzie są na tyle uczciwi, by zareagować?

@dwabraszki Olsztyniacy do mili ludzie! Co kolejnego mamy sprawdzic? #olsztyn #olsztyncity #dc #fyp #viral #trending ♬ dźwięk oryginalny – Dwa braszki
reklama

Wyniki badania

Na szczęście dla olsztyńskiej społeczności wyniki były bardziej niż pozytywne. W każdej z przeprowadzonych prób, osoby, które zauważyły zgubę, zaczepiały właściciela, informując go o niej. To pokazuje, że wśród mieszkańców Olsztyna, mimo wielu negatywnych incydentów, które dzieją się na co dzień, panuje wysoka gotowość do pomocy innym.

Czy Izabella Krzan odnajdzie się w specyficznej rodzinie jej partnera?
reklama
reklama
reklama

11 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Rafał
24 sierpnia 2023 13:05

Jutuberzy hehe

Paul Mark
24 sierpnia 2023 10:29

Niech raczej wybiorą się do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i GW w Olsztynie ul św. Barbary 9 i tak sprawdzą “uczciwość” w programie czyste oszustwo bo w żadnym wypadku nie czyste powietrze.

Polecane
Ogłoszenia

Izabella Krzan pozuje w bikini nad basenem. Jej wyrzeźbiona sylwetka zachwyca fanów

Czy Izabella Krzan odnajdzie się w specyficznej rodzinie jej partnera?