11 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024
reklama

Rozpaczliwe wołanie kobiety o pomoc. Do czego doszło w lokalu przy ul. Mochnackiego?

OlsztynRozpaczliwe wołanie kobiety o pomoc. Do czego doszło w lokalu przy ul....

W miniony weekend w mieszkaniu przy ul. Mochnackiego w Olsztynie doszło do szokującego zdarzenia. Mieszkańcy byli świadkami przerażającego widoku: kobieta rozpaczliwie wołająca przez okno o pomoc. Niestety, jak się okazuje, to nie pierwszy taki incydent w tym rejonie w ostatnim czasie.

reklama

Film, na którym zarejestrowano zdarzenie, szybko obiegł sieć. Przedstawiona na nim sytuacja jest przerażająca.

Co się wydarzyło?

Po otrzymaniu zgłoszenia o awanturze oraz wykrzykiwanych przez okno prośbach o pomoc na miejsce udała się policja. Podczas interwencji funkcjonariusze zastali dwójkę ludzi – 28-letnią kobietę oraz 33-letniego mężczyznę. Oboje podczas szarpaniny odnieśli niegroźne obrażenia. Zdecydowano, aby objąć ich opieką medyczną.

reklama

Znaleziono narkotyki

W toku dalszej interwencji i przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli woreczki zawierające zabronione substancje. Początkowe badania laboratoryjne potwierdziły, że wśród nich była marihuana. Odkrycie to doprowadziło do zatrzymania obojga mieszkańców.

Co dalej z 28-latką i 33-latkiem?

Po analizie zebranego materiału dowodowego, zarówno kobieta, jak i mężczyzna zostali postawieni w stan oskarżenia w związku z naruszeniem ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Według obecnie obowiązujących przepisów, takie działanie jest przestępstwem, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokuratura nadzoruje dalszy tok postępowania w tej sprawie.

Apel do mieszkańców

W związku z ostatnimi wydarzeniami na ul. Mochnackiego w Olsztynie, władze miasta oraz służby apelują do mieszkańców o ostrożność i reagowanie na wszelkie podejrzane sytuacje. Współpraca obywateli z policją jest kluczem do zapewnienia bezpieczeństwa w naszej społeczności.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Abba12
10 sierpnia 2023 12:51

”Do czego doszło w lokalu przy ul. Mochnackiego?” – Doszlo do patologii, ktora sie tam zagniezdzila…

jojtek
10 sierpnia 2023 14:49

zwykłe ćpuny, nie dał jej działki to go skrzyczała

Polecane
Ogłoszenia