16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Został zrzucony z mostu. To zaskakujące co zrobił poszkodwany gdy spotkał policję

OlsztynZostał zrzucony z mostu. To zaskakujące co zrobił poszkodwany gdy spotkał policję

W sobotnią noc, 5 sierpnia, na starówce Olsztyna, miało miejsce zdarzenie, które wstrząsnęło lokalną społecznością. Nagranie wykonane przez jednego z przechodniów uchwyciło moment, gdy agresywny mężczyzna zaatakował drugiego, po czym wrzucił go z mostu prosto do rzeki Łyny.

reklama

Przechodnie bez reakcji

To, co jeszcze bardziej zaskakuje na tym nagraniu, to reakcja świadków. Zamiast interweniować, wielu z nich traktowało całą sytuację jak makabryczną rozrywkę. Tylko jeden odważny mężczyzna zdecydował się przeciwdziałać i ruszył z pomocą poszkodowanemu.

*nagranie wideo

reklama

Natychmiastowa reakcja służb ratunkowych

Chociaż przechodnie nie zareagowali, służby ratunkowe odpowiedziały na wezwanie w ekspresowym tempie. Poszkodowany mężczyzna został uratowany przez wcześniej wspomnianego świadka, któremu udało się udzielić mu kwalifikowanej pierwszej pomocy jeszcze przed przybyciem zespołu ratownictwa medycznego. Na szczęście, mimo wypadku, 43-latek nie odniósł poważnych obrażeń i samodzielnie zdołał wydostać się na brzeg.

Dalsze postępowanie w sprawie

Policja już rozpoczęła działania w celu wyjaśnienia okoliczności tego zaskakującego zdarzenia. Mimo iż poszkodowany 43-latek nie chciał składać oficjalnego zawiadomienia i powiedział policji, że nie czuje się poszkodowany. Jednak funkcjonariusze, po zapoznaniu się z nagraniem, podjęli decyzję o przeprowadzeniu czynności sprawdzających w kierunku art. 160 kk. “Sprawa dotyczy przestępstwa polegającego na narażeniu innej osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, które jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności” – przekazał w rozmowie z naszą redakcją st.post. Paulina Żur, Zespół Prasowo-Informacyjny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Edek
7 sierpnia 2023 21:42

Nie złożył bo się bał ! Gdzie jest policja ta starówka do rynsztok pełen patologi różnej maści

Polecane
Ogłoszenia