fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Jest porozumienie Stomilu z władzami Olsztyna

OlsztynJest porozumienie Stomilu z władzami Olsztyna

Stolica województwa zawarła umowę ze Stomilem Olsztyn. Duma Warmii zwyciężyła w powtórzonym przetargu na promowanie miasta podczas meczów II ligi piłki nożnej. Umowa zostanie zrealizowana za kwotę 200 tys. zł.

reklama

Przetarg na promocję miasta Olsztyna poprzez sport w męskich rozgrywkach piłki nożnej w 2023 roku został rozstrzygnięty w piątek 21 lipca. Jak przewidywano, do konkursu przystąpił jedynie klub Stomil, który zaproponował kwotę 200 tys. zł. Oferta ta wpisuje się w możliwości finansowe miasta.

Oficjalne potwierdzenie współpracy

W środę, 2 sierpnia, na oficjalnej stronie internetowej Stomilu Olsztyn potwierdzono, że klub zawarł umowę z Gminą Olsztyn na promocję miasta poprzez sport w męskich rozgrywkach piłki nożnej w 2023 roku.

reklama

Umowa przewiduje, że logo Olsztyna pojawi się na stadionie przy alei Piłsudskiego 69A, stronie internetowej klubu, na różnych materiałach poligraficznych, informacyjnych, reklamowych i promocyjnych, a także na koszulkach meczowych.

Medale dla olsztynian na mistrzostwach Europy w żeglarstwie

Wcześniej klub żądał za promocję sumę 400 tysięcy złotych brutto. Jednak ta kwota przekroczyła ustalony przez miasto budżet, co skłoniło władze do unieważnienia przetargu. Ostatecznie umowa zostanie zrealizowana za kwotę 200 tys. zł.

reklama

Czas realizacji umowy

Stomil Olsztyn, jako wykonawca, zobowiązał się do realizacji zamówienia od momentu zawarcia umowy aż do 3 grudnia 2023 roku, co pokrywa się z końcem rundy jesiennej sezonu 2023/2024.

źródło: UM Olsztyn, Stomil Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Stop klerykalizacji Polski , Stop klerykalizacji P
5 sierpnia 2023 19:23

Może by tak referendum w tej sprawie , czy olsztynianki, olsztyniacy chcą przekazać swoje podatki takim leniom, beztalenciom .

Rafik
7 sierpnia 2023 10:13

Też mi “duma” Warmii…

Polecane
Ogłoszenia

Medale dla olsztynian na mistrzostwach Europy w żeglarstwie

Arabski inwestor zmieni losy Stomilu Olsztyn?
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji