fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Stomil Olsztyn zamierza wypuścić akcje przez internet. Każdy będzie mógł zostać inwestorem

To może być rewolucyjne rozwiązanie. Stomil Olsztyn S.A. podobnie jak Wisła Kraków S.A. zamierza wypuścić akcje na platformie Beesfund.

Beesfund.com jest pierwszą w Polsce platformą finansowania społecznościowego o charakterze udziałowym. Umożliwia pomysłodawcom zachęcanie Internautów do gromadzenia kapitału na realizację własnych przedsięwzięć biznesowych, społecznych i kulturalnych.
Znaczy to, że każdy będzie mógł zostać akcjonariuszem Stomilu. W ten sposób kibice będą mogli wesprzeć swój klub oraz decydować o jego dalszym losie.

Na chwilę obecną szczegóły owiane są tajemnicą, ale na stronie beesfund.com możemy już przeczytać:

Szanujemy tradycję, pamiętamy o historii, doceniamy to co jest tu i teraz ale z optymizmem i nadzieją patrzymy w przyszłość, bo wierzymy, że #najlepszeprzednami. 75 lat klubu Stomil Olsztyn to czas podsumowań, wspomnień chwil radości, triumfów. Jest to też jednak doskonały moment by zrobić krok do przodu i walczyć o najwyższe cele sportowe i organizacyjne, tak aby każdy dzień mógł być coraz lepszy i przynosił nam powody do radości i dumy.

Przeszłość – nie zapominamy o legendach tego klubu, Ekstraklasie, pełnym stadionie.
Teraźniejszość – nowy właściciel, wyższe cele, nowe rozdanie.
Przyszłość – młodzież, akademia, NAJWYŻSZE CELE

Już wkrótce zaprosimy Was do dołączenia do drużyny biało-niebieskich. Nie tylko na trybunach, nie tylko w Waszych domach i przed odbiornikami, ale również jako nasi inwestorzy i partnerzy. Razem będziemy kształtowali przyszłość naszego klubu. Zapiszcie się do newslettera, a jako pierwsi dowiecie się o możliwości zainwestowania w Stomil Olsztyn.

Aby nie przegapić okazji do zakupu akcji Stomil Olsztyn S.A. warto zapisać się do newslettera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...