fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 30 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Stomil Olsztyn zamierza wypuścić akcje przez internet. Każdy będzie mógł zostać inwestorem

Wiadomości Stomil Olsztyn zamierza wypuścić akcje przez internet. Każdy będzie mógł zostać inwestorem

To może być rewolucyjne rozwiązanie. Stomil Olsztyn S.A. podobnie jak Wisła Kraków S.A. zamierza wypuścić akcje na platformie Beesfund.

Beesfund.com jest pierwszą w Polsce platformą finansowania społecznościowego o charakterze udziałowym. Umożliwia pomysłodawcom zachęcanie Internautów do gromadzenia kapitału na realizację własnych przedsięwzięć biznesowych, społecznych i kulturalnych.
Znaczy to, że każdy będzie mógł zostać akcjonariuszem Stomilu. W ten sposób kibice będą mogli wesprzeć swój klub oraz decydować o jego dalszym losie.

Na chwilę obecną szczegóły owiane są tajemnicą, ale na stronie beesfund.com możemy już przeczytać:

Szanujemy tradycję, pamiętamy o historii, doceniamy to co jest tu i teraz ale z optymizmem i nadzieją patrzymy w przyszłość, bo wierzymy, że #najlepszeprzednami. 75 lat klubu Stomil Olsztyn to czas podsumowań, wspomnień chwil radości, triumfów. Jest to też jednak doskonały moment by zrobić krok do przodu i walczyć o najwyższe cele sportowe i organizacyjne, tak aby każdy dzień mógł być coraz lepszy i przynosił nam powody do radości i dumy.

Przeszłość – nie zapominamy o legendach tego klubu, Ekstraklasie, pełnym stadionie.
Teraźniejszość – nowy właściciel, wyższe cele, nowe rozdanie.
Przyszłość – młodzież, akademia, NAJWYŻSZE CELE

Już wkrótce zaprosimy Was do dołączenia do drużyny biało-niebieskich. Nie tylko na trybunach, nie tylko w Waszych domach i przed odbiornikami, ale również jako nasi inwestorzy i partnerzy. Razem będziemy kształtowali przyszłość naszego klubu. Zapiszcie się do newslettera, a jako pierwsi dowiecie się o możliwości zainwestowania w Stomil Olsztyn.

Aby nie przegapić okazji do zakupu akcji Stomil Olsztyn S.A. warto zapisać się do newslettera

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: pijesz bez limitu

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przeczytaj także: