9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Nowy stadion w Olsztynie? Stomil wysyła list do prezydenta

OlsztynNowy stadion w Olsztynie? Stomil wysyła list do prezydenta

Olsztyński klub piłkarski Stomil wysłał list otwarty do prezydenta miasta Piotra Grzymowicza w sprawie budowy nowego stadionu przy ulicy Piłsudskiego.

reklama

W liście podkreślono, że taki obiekt miałby zasadnicze znaczenie nie tylko dla przyszłości klubu, ale również dla rozwoju sportu w Olsztynie.

Manifest klubu na stronie Stomilu

Kolejny apel do prezydenta miasta pojawił się na oficjalnej stronie internetowej klubu Stomil Olsztyn w piątkowy wieczór. List został podpisany przez szerokie grono osób związanych z klubem i sportem w Olsztynie, w tym zarząd klubu, radę nadzorczą, przedstawicieli piłkarzy i sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu. Do podpisania listu przystąpili również przedstawiciele Akademii Sportu Stomil Olsztyn, partnerzy klubu, sponsorzy, sportowcy, kibice, a także lokalne media.

reklama

Etapowy plan budowy stadionu

Zgodnie z treścią listu, budowa nowego stadionu powinna być przeprowadzana etapami i według ustalonego harmonogramu. Autorzy apelu uważają, że taki model realizacji inwestycji umożliwi powstanie nowoczesnego i funkcjonalnego obiektu piłkarskiego w stolicy Warmii i Mazur.

Poniżej znajduje się treść listu.

źródło: Stomil Olsztyn, fot. Stomil Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kbs
30 lipca 2023 11:08

I przyjdą kibole na nowy stadion i powyrywają krzesełka.

Truskawa
31 lipca 2023 15:23

Proponuję zrobić referendum, czy Olsztynianie w ogóle chcą taki stadion – bo to że kilku “piłkarzy” chciałoby, to już wiemy. To że nie ma żadnej przyszłości z tej piłki, to również, oraz te pożal się Boże “żal.pl Warmii”. Ja jestem na nie.

Polecane
Ogłoszenia