-0 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Kontrola drogowa z nieoczekiwanym finałem: policjanci nie mieli pojęcia, kogo zatrzymują

KętrzynKontrola drogowa z nieoczekiwanym finałem: policjanci nie mieli pojęcia, kogo zatrzymują

Patrole policyjne włączyły w swoje zadania codzienne kontrole drogowe, które niosą za sobą wiele nieoczekiwanych sytuacji. Tym razem natknęli się na 22-letniego kierującego bez prawa jazdy, będącego pod wpływem alkoholu i narkotyków. Co więcej, jadący z nim pasażer okazał się być poszukiwany przez policję.

reklama

26 lipca policjanci prowadzili w Korszach zwykłe kontrole drogowe, kiedy zatrzymali do sprawdzenia hondę, od razu nabrali podejrzeń.

Zła niespodzianka

Okazało się, że za kierownicą siedział pijany 22-letni mężczyzna bez prawa jazdy. W jego organizmie wykryto ślady alkoholu, a przy nim narkotyki.

reklama

Dodatkowo podczas rutynowej kontroli policyjnej okazało się, że pasażer pojazdu był poszukiwany listem gończym. Sytuacja nabrała obrotu, którego funkcjonariusze nie spodziewali się podczas zwykłej kontroli drogowej.

Kontrole drogowe

Wszystko to potwierdza, że patrole drogowe Policji mają nie tylko na celu egzekwowanie przepisów ruchu drogowego, ale również służą do zapobiegania przestępstwom i zabezpieczania naszego społeczeństwa przed przestępcami. W tym przypadku podczas jednej interwencji udało się zatrzymać dwie osoby.

źródło: KPP Kętrzyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
autor
29 lipca 2023 14:35

“Sytuacja nabrała obrót”-co to za wygibas językowy?

Marcos
31 lipca 2023 13:11

ppp przeczytaj artykuł ze zrozumieniem…

Polecane
Ogłoszenia