16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Tragiczne zakończenie poszukiwań 68-latka pod Olsztynem

OlsztynTragiczne zakończenie poszukiwań 68-latka pod Olsztynem

Poszukiwania zaginionego 68-latka w gminie Stawiguda zakończyły się tragicznie. Ciało mężczyzny zostało odnalezione w czwartek rano na jeziorze Pluszne.

reklama

Po intensywnych poszukiwaniach, które trwały przez kilka dni, przyszedł przykry finał. Wielodniowe wysiłki służb i wolontariuszy nie przyniosły oczekiwanego efektu, czyli odnalezienia żywego mężczyzny. Policja bada dokładne okoliczności tego dramatycznego zdarzenia.

Znalezienie ciała

W czwartek rano ciało zaginionego zostało odnalezione na jeziorze Pluszne. Z informacji służb wynika, że są to zwłoki 68-letniego mężczyzny, który był poszukiwany przez kilka dni. To bardzo smutna wiadomość dla rodziny i wszystkich, którzy zaangażowali się w akcję.

reklama

Trwają czynności wyjaśniające

Policja kontynuuje czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Wszystkie dostępne środki są używane w celu ustalenia, co dokładnie zaszło w dniu zaginięcia mężczyzny, a szczególnie jak doszło do tego, że znalazł się on na jeziorze Pluszne. Jednocześnie prowadzone są prace zmierzające do ostatecznego potwierdzenia tożsamości odnalezionej osoby.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia