14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Pod Olsztynem nagrywano odcinek bardzo popularnego programu telewizyjnego

OlsztynPod Olsztynem nagrywano odcinek bardzo popularnego programu telewizyjnego

Gutkowo stało się niedawno miejscem, gdzie toczyła się akcja popularnego programu telewizyjnego. W tej produkcji dwie kobiety o różnym statusie społecznym i stylu życia zamieniają się domami i codziennością. Tym razem na pierwszy plan wysunęły się Justyna z Gutkowa i Malwina z Krakowa.

reklama

Malwina, zamożna dama i dziewczyna piłkarza, musiała odnaleźć się w atmosferze warmińskiej wsi. Zamieniła się rolami z Justyną, która prowadzi skromne i proste życie.

Malwina: WAG-s i influencerka z Krakowa

Malwina jest typowym przykładem nowoczesnej, zamożnej kobiety miejskiej. Jest związana z piłkarskim środowiskiem jako narzeczona znanego zawodnika. To daje jej status tzw. WAG-s, określenie używane do opisu żon i dziewczyn piłkarzy. W swoim życiu przywiązuje wielką wagę do luksusu i komfortu, co jest widoczne zwłaszcza w jej stylu ubierania się. Wydała na ubrania pół miliona złotych. Pokazuje to jej ogromne zamiłowanie do mody. Jest również zwolenniczką poprawiania urody za pomocą medycyny estetycznej, co zaowocowało niedawnym powiększeniem piersi i korektą nosa. Malwina twierdzi, że od zawsze dbała o swój wygląd i już w piątej klasie codziennie myła włosy i zaczęła się golić.

reklama

Justyna: szczęśliwa matka z Gutkowa

Justyna to kobieta, która prowadzi zupełnie inne życie. Jest matką, która mieszka w domku typu holenderskiego w Gutkowie. Jej codzienność jest pełna prostych obowiązków i trosk. Mimo skromnych warunków wydaje się być zadowolona z tego, co ma. Jej mąż, Rafał, pracuje ciężko na budowie, co jest typową rzeczywistością dla wielu polskich rodzin. Żyją z dnia na dzień, starając się utrzymać z jednej pensji na poziomie najniższej krajowej.

Miejskie życie kontra wiejska codzienność

Program pokazuje, jak kobiety radzą sobie w zupełnie nieznanym środowisku. Malwina, która jest przyzwyczajona do luksusów i lekkiego stylu życia, musi stawić czoła trudom życia na wsi. Zadania, jak produkcja brykietu z kartonu i trocin, zbieranie jaj i chrustu, czy wyrzucanie gnoju, stają się dla niej nowymi wyzwaniami. Justyna natomiast, dla której codzienną rzeczywistością jest utrzymanie rodziny z minimalnej pensji, nagle otrzymuje 2000 złotych “na drobne wydatki” i ma możliwość skorzystania z luksusowych zabiegów kosmetycznych.

Spotkanie na przeciwległych biegunach

Eksperyment telewizyjny kończy się emocjonalnym spotkaniem obu kobiet, które przechodzą ogromną transformację. Justyna, zwykła wieśniaczka, prezentuje się w nowej fryzurze i eleganckiej sukni, co tylko pokazuje, jak bardzo człowieka potrafią zmienić pieniądze i środowisko. Kobieta, która zwykle prowadzi prosty i skromny styl życia teraz błyszczy, prezentując się jak prawdziwa dama. To oznacza, że niezależnie od pochodzenia i statusu społecznego każda kobieta ma w sobie coś wyjątkowego.

reklama

źródło: olsztyn.com.pl, fot. “Damy i Wieśniaczki”

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia