fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 6 grudnia, 2022
reklama

Magda Gessler wkurzyła się na planie podczas nagrywania programu w Olsztynie. Jest wideo

WiadomościMagda Gessler wkurzyła się na planie podczas nagrywania programu w Olsztynie. Jest...

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Magda Gessler przeprowadza kulinarną rewolucję w olsztyńskiej pizzerii. Wiele osób chciało się dowiedzieć, jak nazywa się ten lokal. Redakcja TKO ujawniła tą informację czytelnikom, ale nie tylko. Udało nam się być na planie zdjęciowym programu.

Magda Gessler bez wątpienia jest jedną z najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych w Polsce. Program od dekady cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a gastronomia to jej konik. Gdy tylko dowiedzieliśmy się, że przyjeżdża do Olsztyna podaliśmy to do wiadomości publicznej.

Olsztyński odcinek będzie nietypowy, bo nagrywany w pizzerii na blokowisku. Calabria funkcjonuje w tym miejscu już od 12 lat. Dziś na sowim Facebooku właściciele odnieśli się do całej sytuacji: ” Obecne rewolucje są dla Was, ale w szczególności dla naszych pociech. Każdy rodzic zrobi wszystko dla swoich dzieci, tak i my robimy wszystko aby były szczęśliwe, nawet kosztem naszej niesławy. Jesteśmy dla was od 12stu lat i chcemy być kolejne 20. Dziękujemy że jesteście z nami”.

Czy to najgorsza pizza w Olsztynie?

Wczoraj udało nam się być podczas kręcenia pierwszej sceny otwierającej program. Pani Magda zmierza do drzwi, aby po raz pierwszy wejść do restauracji. Nim to zrobi zatrzymuje się i kieruje w stronę widzów kilka zdań wprowadzających. Jak to na planie zdjęciowym dubli było kilka. Upubliczniamy dla Was jeden z pierwszych. W programie może zostać wykorzystana inna wersja, ale sami się o tym przekonacie oglądając nadchodzący dopiero 24 sezon „Kuchennych Rewolucji”„.

*nagranie z planu programu

reklama
reklama
reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze