fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Trzeci wypadek dzisiaj na DK16. Dramat pod Ostródą

OstródaTrzeci wypadek dzisiaj na DK16. Dramat pod Ostródą

Tragedia na drodze krajowej nr 16 wciąż trwa. Tym razem doszło do wypadku w Ostródzie, co jest trzecim wypadkiem dzisiaj (13.07.2023) na tej trasie.

reklama

Zdarzenie miało miejsce w pobliżu zakładu pracy ModelArt. Samochód osobowy z niewiadomych przyczyn uderzył w drzewo. W wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne i obecnie są pod opieką medyczną.

Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie potwierdził, że droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby ratownicze.

reklama

Po raz trzeci tego dnia, służby musiały zorganizować objazdy wokół miejsca wypadku, co prowadzi do utrudnień na trasie. Zwracamy się z prośbą do kierowców o cierpliwość i zrozumienie dla powstałych korków.

Wszystkie trzy dzisiejsze wypadki na DK16 to tragiczne przypomnienie o niebezpieczeństwach, które mogą czyhać na drogach. Apelujemy do wszystkich użytkowników drogi o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza na tej trasie.

reklama
Wypadek na DK 16 w Wójtowie: cztery osoby, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala

Policja prowadzi śledztwo w sprawie przyczyn i okoliczności wypadku. Wszyscy świadkowie zdarzenia są proszeni o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostródzie.

Więcej informacji na temat tego zdarzenia zostanie udostępnione, gdy tylko będą dostępne. Prosimy o śledzenie naszych aktualizacji.

Tragiczny wypadek na obwodnicy Mrągowa: jedna ofiara śmiertelna

Dzisiaj, na obwodnicy Mrągowa, doszło do tragicznego zderzenia dwóch pojazdów. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba, a trzy zostały przewiezione do szpitala.

Według wstępnych informacji, Fiat nie ustąpił pierwszeństwa Nissanowi, co doprowadziło do zderzenia. Fiat, prowadzony przez 80-letniego mieszkańca Mrągowa, po zderzeniu wypadł z drogi i dachował. Kierowca został przewieziony do szpitala, natomiast 74-letnia pasażerka zginęła na miejscu.

Z Nissanem podróżowało dwie osoby – 66-letni kierowca oraz 65-letnia pasażerka. Obie osoby zostały przewiezione do szpitala na badania. Policjanci nadal pracują na miejscu, ustalając okoliczności zdarzenia.

Tragiczny wypadek z jedną ofiarą śmiertelną. Poważne utrudnienia na DK 51

Tragiczny wypadek na DK16 w Kaplitynach

Czwartkowy poranek przyniósł tragiczne wieści z drogi krajowej nr 16. W Kaplitynach, między Olsztynem a Barczewem, doszło do poważnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i busa. Jak poinformowała policja, jedna osoba nie żyje, a pięć innych jest pod opieką medyczną. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Więcej informacji zostanie udostępnione wraz z postępem śledztwa.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Fatalne dachowanie. Dwie osoby nie żyją

Niebezpieczny wypadek. 28-latka i jej syn w szpitalu
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji