fbpx
15 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Tragiczny wypadek na obwodnicy Mrągowa: jedna ofiara śmiertelna, trzy osoby w szpitalu

MrągowoTragiczny wypadek na obwodnicy Mrągowa: jedna ofiara śmiertelna, trzy osoby w szpitalu

Dzisiaj (13 lipca 2023) po godzinie 13 na obwodnicy Mrągowa na skrzyżowaniu z ulicą Leśną Drogą doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba, a trzy zostały hospitalizowane.

reklama

Zgodnie z wstępnymi informacjami policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdem marki Fiat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi Nissan, co doprowadziło do zderzenia. Po uderzeniu, Fiat wypadł z drogi, wpadł na chodnik, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie dachował.

Za kierownicą Fiata znajdował się 80-letni mieszkaniec Mrągowa, który podróżował z 74-letnią pasażerką. Po wypadku kierujący Fiatem został natychmiast przewieziony do szpitala. Niestety, pomimo natychmiastowej interwencji i przeprowadzonej na miejscu reanimacji, lekarz stwierdził zgon 74-letniej pasażerki.

reklama

Nissanem kierował 66-letni mieszkaniec Kętrzyna, który podróżował z 65-letnią pasażerką. Oboje zostali przetransportowani do szpitala na badania, aby sprawdzić ewentualne obrażenia po wypadku.

Niebezpieczny incydent na jeziorze Ukiel. 57-latek motorówką wpłynął na brzeg

Na miejscu zdarzenia cały czas pracują policjanci, którzy starają się wyjaśnić wszystkie okoliczności tragicznego zdarzenia. Przypominają także o zachowaniu ostrożności na drogach, szczególnie w miejscach skrzyżowań, gdzie najczęściej dochodzi do tego typu zdarzeń.

reklama

Jednocześnie wyrażamy najszczersze kondolencje dla rodziny i bliskich zmarłej pasażerki. Przypominamy również o konieczności przestrzegania zasad ruchu drogowego, które służą zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Groźne zdarzenie drogowe na ulicy Bałtyckiej w Olsztynie. Czołowe zderzenie Toyoty z autobusem miejskim

Wypadek na DK 16 w Wójtowie: cztery osoby, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala