fbpx
1 C
Olsztyn
poniedziałek, 28 listopada, 2022
reklama

Jaka jest „paprotka”, każdy widzi. 19-latek odpowie za uprawę konopi

PiszJaka jest "paprotka", każdy widzi. 19-latek odpowie za uprawę konopi

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Nielegalne rośliny zostały odkryte przez funkcjonariuszy, którzy zostali wezwani z powodu domowej kłótni – syn pokłócił się z matką o pieniądze. Gdy policjanci zlokalizowali konopie na strychu, 19-latek upierał się, że posadził sobie paprotki.

W poniedziałkowe popołudnie policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z piskich mieszkań. Kobieta zgłosiła, że jej 19-letni brat się awanturuje. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze ustalili, że między matką a synem doszło do kłótni. Powodem awantury były pieniądze, a dokładnie 10 złotych, których matka nie chciała pożyczyć synowi, bo nigdy jej nie oddawał.

W trakcie rozmowy z domownikami funkcjonariusze dowiedzieli się, że 19-latek na strychu uprawia jakieś roślinki. – Policjanci sprawdzili wskazane miejsce. Stała tam szafka wyłożona folią aluminiową ze specjalnie zamontowanym oświetleniem wewnątrz. W środku były dwie doniczki z roślinkami przypominającymi konopie indyjskie – podaje olsztyńska komenda wojewódzka.

Krwawy poker. Brat poczuł się oszukany? Fatalnie się to skończyło dla jego krewnego

policja pisz szafka konopie

Młody mężczyzna przyznał, że należą one do niego i dodał, że znalazł nasionka, które posadził, myśląc, że urosną mu paprotki.

Za uprawę konopi indyjskich 19-letniemu mieszkańcowi Pisza grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze